669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma

Ekogroszek KWK Wesoła- czy warto go kupić?

Ekogroszek Wesoła opinie. Pewnie już o nim słyszałeś albo rzucił Ci się w oczy przy szukaniu opału na zimę. Jednak może postanowiłeś, że zostaniesz, czy węglu kamiennym lub tym ekogroszku, którym paliłeś w zeszłym roku, bo przecież nie był wcale taki zły. Jednak między określeniem ,,może być”, a jest to świetny ekogroszek, sam musisz przyznać, że jest ogromna przepaść.

Naprawdę radzimy Ci, żebyś przeczytał ten artykuł, co zawiera on wiele cennych informacji:

  • Czy warto kupić ekogroszek KWK Wesoła?

  • Jakie są jego parametry?

  • W jakiej postaci jest sprzedawany?

  • Gdzie go kupić oraz jaką ma cenę?

 

Może warto się jednak zainteresować ekogroszkiem Wesoła, ponieważ pochodzi on z polskich kopalni i jest wysokiej jakości? Pewnie teraz pomyślisz, że on, ale tak naprawdę zadasz sobie pytanie…

Dlaczego ekogroszek KWK Wesoła z polskich kopalni jest taki dobry?

Polski opał to nie tylko ekogroszek Wesoła, ale również: ekogroszek Pieklorz, Skarbek, Wieczorek, Wujek. Polskie ekogroszki mają to do siebie, że są niedrogie (do cen jeszcze dojdziemy), ekologiczne i wydajne. W dodatku w większości przypadków zawierają niewielką ilość siarki.

A co na ich tle wyróżnia ekogroszek Wesoła?

To, że jest wysokokaloryczny, więc wydajny. O samej kaloryczności ekogroszku przeczytasz tutaj. Dowiesz się dlaczego jest tak ważna, przy wyborze materiału opałowego na zimę. Wracając jeszcze na chwilę do ekogroszku Wesoła, to warto wspomnieć, że jego wysoką kaloryczność uzyskano dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji.

Ekogroszek ten wiele razy płukano i przesiewano. Ekogroszek Wesoła został wyprodukowany z wysokiej jakości węgla kamiennego. Polecamy go każdemu, kto chce w tym roku palić w piecu paliwem najwyższej jakości. Ekogroszek Wesoła pochodzi z Kopalni Wesoła. Jest dostępny na terenie całej Polski. Gdzie go kupić dowiesz się z dalszej części tego artykułu.

Ekogroszek Wesoła- jakie ma parametry?

Tutaj też bardzo wiele zależy od producenta. Jednak jedno jest pewne, że jest to bardzo dobrej jakości materiał opałowy. Szczegółowe informacje o jego właściwościach możesz znaleźć na stronach wielu sklepów internetowych.

Pamiętaj jednak, że dotyczy to tylko i wyłącznie jednego producenta. Tutaj na uwagę zasługuje w szczególności niska zawartość siarki i wysoka wartość opałowa.

W jakiej formie sprzedawany jest ekogroszek Wesoła?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę jakiegokolwiek sklepu internetowego, a od razu przekonasz się, że ekogroszek może być sprzedawany w workach po 25 kg lub luzem.

To pierwsze rozwiązanie ma taką zaletę, że materiał opałowy łatwo można zanieść do kotłowni i nie zawilgotnieje on. Zazwyczaj ekogroszek workowany jest odrobinę droższy, ale to ze względu na to, że jest on dodatkowo pakowany. Nie ma rady. Za wygodę zawsze trzeba dopłacić. To trochę, jak z pierwszą klasą w pociągu lub w samolocie. Zostawiając już podróżowanie, zastanów się teraz nad kolejną kwestią.

Jaka jest cena ekogroszku Wesoła? Czy warto go kupować?

Na to pytanie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ceny ekogroszku Wesoła wahają się w zależności od sklepu internetowego. Trzeba też wspomnieć o tym, że niektóre firmy oferują dostawę gratis, a inne sobie za nią słono liczą.

Najbardziej ogólnie można powiedzieć, że ceny ekogroszku Wesoła zaczynają się od 900 zł, a kończą na ponad 1000 zł za tonę. Jak widzisz rozstrzał jest tutaj duży. Jednak musisz pamiętać o tym, że nie jest ważna tylko i wyłącznie cena ekogroszku, ale również jego parametry. To na nie w pierwszej chwili powinieneś zwrócić szczególną uwagę.

Gdzie kupić ekogroszek Wesoła?

Podaliśmy Ci już dwa adresu sklepów internetowych, pod którymi możesz znaleźć ten materiał opałowy. Jednak nie oznacza to wcale, że jest to pełna lista. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę Google hasło: ,,Ekogroszek Wesoła”, a znajdziesz mnóstwo ofert. Warto też śledzić promocje na bieżąco. Wiele firm, oferuje na przykład dostawę gratis.

Ekogroszek Wesoła- jakie ma opinie?

Ekogroszek Wesoła cieszy się bardzo dobrą reputacją. Klienci chwalą go przede wszystkim za wydajność oraz niewielką ilość popiołu. Jednak warto wybrać tutaj sprawdzoną firmę, ponieważ zdarza się, że ekogroszek, nawet ten w workach bywa wilgotny, co znacznie utrudnia jego spalanie.

Podsumowanie

Teraz już z pewnością wiesz, czym jest ekogroszek Wesoła i jakie ma parametry. To, czy chcesz go kupić zależy, od Twojego własnego uznania. W końcu jest jeszcze wiele innych ekogroszków, nie tylko z Polski, które mają dobre parametry, na przykład ekogroszek Ogień.

Na pewnie wiele osób przekona fakt, że Ekogroszek Wesoła pochodzi z Polski, a jak wiadomo, takie groszki, w Internecie mają o wiele lepszą opinię. Jednak trzeba przyznać, że czasami podpierają się tylko dobrą reputacją. Życzymy powodzenia w wybieraniu jak najlepszego opału i zachęcamy do komentowania.