669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ

EKOGROSZEK HURT

Nasza oferta jest także kierowana do przedsiębiorców mających własne składy opału albo dopiero mają w planach rozpoczęcie takiej działalności. Wielu przedsiębiorców nastawionych na sprzedaż materiałów opałowych, zdecydowało się na nawiązanie z nami bliższej współpracy. Ich firmy bardzo dobrze prosperują i doskonale sobie radzą z coraz większą konkurencją na rynku opału.

Zachęcamy Państwa do nawiązania współpracy handlowej. Oferujemy stałe dostawy wysokiej jakości węgla opałowego, ekogroszku i miałów węglowych, a także monitoring parametrów jakościowych, co dla naszych kontrahentów jest gwarancją bezpieczeństwa oraz komfortu pracy.

Z uwagi na doświadczenie i zdobytą wiedzę z zakresu sprzedaży węgla, oferujemy wsparcie merytoryczne. Współpracujemy z naszymi kontrahentami na zasadzie lojalności rzetelności, a do tego cechują nas dobre obyczaje handlowe. Możemy sprzedawać węgiel kontrahentom na terenie całej Polski, a to zasługa rozbudowanej infrastruktury transportowej i przeładunkowej łącznie z wykorzystywanym doświadczeniem.

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku, która workuje materiały opałowe przy pomocy zaawansowanej maszyny pakującej. Dobowa wydajność to ponad 200 ton. Workujemy ekogroszek dla kilkudziesięciu składów węglowych w Polsce.

Możemy nawiązać współpracę ze składami węglowymi, składami budowlanymi, stacjami paliw, a także innymi punktami handlowymi. Nasz towar jest stale dostępny, także w sezonie grzewczym, gdy towar hurtowy dużo trudniej zamówić, a do tego oferujemy go w niezmienionej cenie.

Informacje na temat naszej oferty hurtowej znajdziesz   –>TUTAJ

.

Jeśli chcieliby Państwo poznać ceny hurtowe, prosimy o kontakt: 669 132 428

Lub zadanie pytania ofertowego:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Sibugolpl Sp. z o.o., Nowogrodzka 50/515, 00-695, Warszawa 7010625248, REGON 365689711 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”

.

Worki

Nasze opakowania są wykonane z wysokiej jakości folii z mikroperforacją, widnieje na nich, nadruk, który jest zabezpieczony przed promieniowaniem UV (nie blaknie). Posiadają one dodatek środka plastycznego, co zabezpiecza przed pękaniem na dworze, do tego ważną cechą są podwójne zgrzewy w dolnej części, które także stanowią dodatkową ochronę. Góra worków jest zszywana lub zgrzewana.

Pozostały asortyment

Oprócz wymienionych powyżej materiałów opałowych, w swojej ofercie mamy również węgiel typu: kostka, orzech I i II, groszek, a także miał węglowy (pakowany, luzem lub w bigbagu).

Zawsze dysponujemy dużym stanem magazynowym (stale posiadamy 1500-3000 ton na placu).

Finansowanie i płatności:

Można u nas płacić przelewem bankowym na konto firmowe (przedpłaty na podstawie faktury proformy, płatność odroczona na podstawie faktury VAT) preferowana forma rozliczenia. Umożliwiamy także klasyczną płatność gotówką w siedzibie firmy.

Dostawy i załadunki:

Zapewniamy dostawy towaru w dowolne miejsce w Polsce. Posiadamy własną flotę aut ciężarowych, współpracujemy z największymi w kraju firmami transportowymi i logistycznymi.