Ekogroszek – Sprzedaż Hurtowa

ekogroszek hurt
ekogroszek hurtem

Nasza oferta jest także kierowana do przedsiębiorców mających własne składy opału albo dopiero mają w planach rozpoczęcie takiej działalności. Wielu przedsiębiorców nastawionych na sprzedaż materiałów opałowych, zdecydowało się na nawiązanie z nami bliższej współpracy. Ich firmy bardzo dobrze prosperują i doskonale sobie radzą z coraz większą konkurencją na rynku opału.

Zachęcamy Państwa do nawiązania współpracy handlowej. Oferujemy stałe dostawy wysokiej jakości węgla opałowego, ekogroszku i miałów węglowych, a także monitoring parametrów jakościowych, co dla naszych kontrahentów jest gwarancją bezpieczeństwa oraz komfortu pracy.

Z uwagi na doświadczenie i zdobytą wiedzę z zakresu sprzedaży węgla, oferujemy wsparcie merytoryczne. Współpracujemy z naszymi kontrahentami na zasadzie lojalności rzetelności, a do tego cechują nas dobre obyczaje handlowe. Możemy sprzedawać węgiel kontrahentom na terenie całej Polski, a to zasługa rozbudowanej infrastruktury transportowej i przeładunkowej łącznie z wykorzystywanym doświadczeniem.

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku, która workuje materiały opałowe przy pomocy zaawansowanej maszyny pakującej. Dobowa wydajność to ponad 200 ton. Workujemy ekogroszek dla kilkudziesięciu składów węglowych w Polsce.

Możemy nawiązać współpracę ze składami węglowymi, składami budowlanymi, stacjami paliw, a także innymi punktami handlowymi. Nasz towar jest stale dostępny, także w sezonie grzewczym, gdy towar hurtowy dużo trudniej zamówić, a do tego oferujemy go w niezmienionej cenie.

Jeśli chcieliby Państwo poznać ceny hurtowe, prosimy o zadanie pytania ofertowego lub o wypełnienie formularza znajdującego się w dziale KONTAKT.

Worki

Nasze opakowania są wykonane z wysokiej jakości folii z mikroperforacją, widnieje na nich, nadruk, który jest zabezpieczony przed promieniowaniem UV (nie blaknie). Posiadają one dodatek środka plastycznego, co zabezpiecza przed pękaniem na dworze, do tego ważną cechą są podwójne zgrzewy w dolnej części, które także stanowią dodatkową ochronę. Góra worków jest zszywana lub zgrzewana.

Pozostały asortyment

Oprócz wymienionych powyżej materiałów opałowych, w swojej ofercie mamy również wysokoenergetyczny węgiel typu: kostka, orzech I i II, groszek, a także miał węglowy (pakowany, luzem lub w bigbagu).

Zawsze dysponujemy dużym stanem magazynowym (stale posiadamy 1500-3000 ton na placu).

Finansowanie i płatności:

Można u nas płacić przelewem bankowym na konto firmowe (przedpłaty na podstawie faktury proformy, płatność odroczona na podstawie faktury VAT) preferowana forma rozliczenia. Umożliwiamy także klasyczną płatność gotówką w siedzibie firmy.

Dostawy i załadunki:

Zapewniamy dostawy towaru w dowolne miejsce w Polsce. Posiadamy własną flotę aut ciężarowych, współpracujemy z największymi w kraju firmami transportowymi i logistycznymi.

Pin It on Pinterest

Share This