ekogroszek ogień
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • Pinterest

%

Ocena Całkowita

     Firma Kotły Żywiec jest polską marką, która od ponad 25 lat sukcesywnie udoskonala swoje produkty, zajmujące coraz wyższą pozycję na rynku kotlarskim w kraju. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie najwyższej jakości standardów, wyróżniających przedsiębiorstwo na tle konkurencji. Obecnie firma działa na terenie całej Polski, i współpracuje z największymi dostawcami i instalatorami w kraju oraz Unii Europejskiej.

Produkty spod marki Żywca wyróżniają się przede wszystkim zaawansowanym procesem technologicznym, umożliwiającym tworzenie urządzeń o wysokiej wydajności cieplnej, dopasowanych do wciąż wzrastających oczekiwań Klientów. Zastosowanie sprawdzonych licznymi testami materiałów, stanowi gwarancję funkcjonalności i długiego użytkowania, przez co producent zyskuje doskonały stosunek jakości do ceny. Propozycje Żywca potwierdzone są wieloma certyfikatami oraz nagrodami, zarówno od Konsumentów, jak i specjalistów w dziedzinie kotelarskiej. To rozwiązania, które z pewnością warto rozważyć, podczas wyboru urządzeń do domu, czy powstającego budynku biurowego.

Kocioł na eko – groszek Żywiec MODER DUO to koncepcja skierowana do wymagających użytkowników, oczekujących czegoś więcej niż przeciętność. Rozwiązanie stanowi produkt dwupaleniskowy z podajnikiem ślimakowym żeliwnym. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów oraz zastosowanie rusztu żeliwnego wpływa na zwiększenie komfortu użytkowania, jak i jego długości. Model dostępny jest w aż czterech wersjach mocy, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Niewielka konstrukcja połączona z opcjonalnie wybieranym zasobnikiem z prawej lub z lewej strony jest propozycją, która zmieści się w nawet niewielkiej kotłowni, zapewniając wygodny dostęp do całego urządzenia.  

Piec na eko – groszek Żywiec MODER DUO posiada dwa paleniska (automatyczne i tradycyjne), co zdecydowanie zwiększa możliwości stosowania różnorodnych paliw. Nowoczesna konstrukcja palnika na paliwo stałe zaprojektowane zostało z żeliwa szarego, natomiast sam ślimak z żeliwa sferoidalnego. Wykorzystanie tych materiałów wpływa na zwiększenie odporności na korozję, co w konsekwencji wydłuża żywotność wspomnianych elementów. Ma to szczególne znaczenie w przypadku palenia wilgotnym miałem. Producent, na etapie projektowania urządzenia, uwzględnił więc wszystkie możliwości, otwierając je przed użytkownikiem. Nowoczesne technologie z kolei, wspomogły wykonanie precyzyjnie dopracowanej konstrukcji, dzięki której każda klient może być spokojny i czuć się bezpiecznie we własnym domu.

Kocioł Żywiec MODER DUO na eko – groszek posiada standardowo montowany sterownik, odpowiedzialny między innymi za płynną regulację procesu spalania, obsługę pompy CWU i CO, przełączania pomiędzy trybem letnim a zimowym, ustawienia priorytetu grzania jak i współpracy z termostatem pokojowym, co zwiększa komfort w pomieszczeniach mieszkalnych. Dużym atutem produktu jest zastosowanie różnego rodzaju zabezpieczeń, w tym ochrony przeciwko przegrzaniu się kotła, cofaniu płomienia do zasobnika paliwa czy też podajnika, oraz zabezpieczenie przeciwko ciągłej pracy podajnika, w sytuacji, gdy został on już opróżniony.

Produkt z kolekcji Żywca jest urządzeniem prostym w obsłudze, a jednocześnie zaawansowanym technologicznie. Dedykowany głównie do domków jednorodzinnych, wpływa na ogrzanie pomieszczeń mieszkalnych w należyty sposób. Koncepcja nie wymaga stałego nadzoru, a dodatkowe opcje usprawniają całą pracę. To produkt wysokiej jakości, plasujący się w czołówce modeli tej klasy. Z pewnością zasługuje na uwagę, gdyż jest rozwiązaniem w ekonomicznej i dostępnej dla większości cenie. Producent stawia sobie coraz to wyższe wymagania, powodując, iż powstałe rozwiązania stale są modernizowane i usprawniane, dla jeszcze większego dopasowania do indywidualnych klientów.

ŻYWIEC MODER DUO
Oceń tą stronę
WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

Zapisz się do naszego newslettera, a wyślemy Ci optymalne ustawienia Twojego kotła, tak aby ekogroszek spalał się najbardziej optymalnie.

Wkrótce dostaniesz na maila optymalne ustawienia kotła dostosowane do naszego ekogroszku.

Pin It on Pinterest

Share This

Udostępnij!

Hej, Pokaż ten artykuł swoim znajomym jeśli uważasz, że im też się przyda.