ekogroszek ogień
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • Pinterest

%

Ocena Całkowita

     Firma Kotły Żywiec jest polską marką, która od ponad 25 lat sukcesywnie udoskonala swoje produkty, zajmujące coraz wyższą pozycję na rynku kotlarskim w kraju. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie najwyższej jakości standardów, wyróżniających przedsiębiorstwo na tle konkurencji. Obecnie firma działa na terenie całej Polski, i współpracuje z największymi dostawcami i instalatorami w kraju oraz Unii Europejskiej.

Produkty spod marki Żywca wyróżniają się przede wszystkim zaawansowanym procesem technologicznym, umożliwiającym tworzenie urządzeń o wysokiej wydajności cieplnej, dopasowanych do wciąż wzrastających oczekiwań Klientów. Zastosowanie sprawdzonych licznymi testami materiałów, stanowi gwarancję funkcjonalności i długiego użytkowania, przez co producent zyskuje doskonały stosunek jakości do ceny. Propozycje Żywca potwierdzone są wieloma certyfikatami oraz nagrodami, zarówno od Konsumentów, jak i specjalistów w dziedzinie kotelarskiej. To rozwiązania, które z pewnością warto rozważyć, podczas wyboru urządzeń do domu, czy powstającego budynku biurowego.

Piec na eko – groszek Żywiec KDO Economic stanowi propozycję dla osób wymagających, szukających wygodnych alternatyw dla tradycyjnych pieców gazowych. To urządzenie o niewielkiej konstrukcji, dzięki czemu sprawdzi się także w niewielkich kotłowniach czy piwnicach, pozwalając na właściwe ogrzanie budynku. Pomysł wykonano z najwyższej jakości, grubych blach stalowych, które charakteryzują się odpornością i wytrzymałością, zapewniającą wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie.

Rozwiązanie jak kocioł Żywiec KDO Economic na eko – groszek jest koncepcją uzyskującą wysokie parametry ekologiczne podczas spalania, co zaowocowało zyskaniem świadectwa w zakresie emisji wg normy PL-EN 303-5:2012 w najwyższej, piątej klasie. Urządzenie może więc swobodnie brać udział w programach ograniczenia niskiej emisji w niemalże wszystkich gminach i miastach.

Produkt, o którym mowa należy do grupy automatycznych kotłów retortowych, występujących w różnych mocach. Dzięki wielu formom, użytkownik ma możliwość indywidualnego dopasowania do aktualnych potrzeb czy też wielkości obecnych pomieszczeń. W zależności od mocy, urządzenie może właściwie ogrzewać spore powierzchnie, dając im ciepło upragnione przez domowników.

Kocioł na eko – groszek Żywiec KDO Economic   wyposażono w komfortowy sterownik, zapewniający przede wszystkim płynną regulację procesu spalania, możliwość sterowania pompami CWU i CO, opcję wyłączenia podajnika paliwa i kontrolę jak w przypadku kotła zasypowego, czy też współpracę z termostatem pokojowym, podnosząc jednocześnie komfort cieplny we wszystkich pomieszczeniach. Urządzenie zaprezentowane poniżej charakteryzuje się wysoka sprawnością cieplną, która zdecydowanie przewyższa inne modele tej klasy.

Piec Żywiec KDO Economic na eko – groszek jest funkcjonalny i w pełni bezpieczny, co odznacza się między innymi obecnością zabezpieczenia przeciwko nadmiernemu przegrzaniu się kotła, przeciwko cofaniu się płomienia do podajnika czy zasobnika paliwa oraz zabezpieczenie przeciwko nieustannej pracy podajnika, w przypadku skończenia się paliwa. Wprowadzenie takich systemów daje gwarancję bezpieczeństwa, co wpływa na komfort domowników czy innych użytkowników pieca. Kocioł dostępny jest również w wersji Plus ze sterownikiem obsługującym 4 pompy.

Kocioł na eko – groszek KDO Economic posiada palnik retortowy własnej, innowacyjnej konstrukcji, co zwiększa pole manewru względem stosowanego paliwa. Produkt umożliwia bowiem palenie nie tylko eko- groszkiem, ale również jego gorszymi odmianami czy mieszankami złożonymi z miału. To produkt wysokiej jakości, dający spore możliwości i pozwalający na dostarczenie użytkownikom pożądanej temperatury, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Takie rozwiązanie stanowi koncepcję bezawaryjną, prostą w obsłudze i gwarantującą maksymalny poziom bezpieczeństwa. To urządzenie ekonomiczne, komfortowe i nowoczesne, które zyskuje na coraz większej sympatii osób w różnym wieku.

ŻYWIEC Economic
5 (100%) 1 vote
WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

Zapisz się do naszego newslettera, a wyślemy Ci optymalne ustawienia Twojego kotła, tak aby ekogroszek spalał się najbardziej optymalnie.

Wkrótce dostaniesz na maila optymalne ustawienia kotła dostosowane do naszego ekogroszku.

Pin It on Pinterest

Share This

Udostępnij!

Hej, Pokaż ten artykuł swoim znajomym jeśli uważasz, że im też się przyda.