669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

%

Ocena Całkowita

     Firma Kotły Żywiec jest polską marką, która od ponad 25 lat sukcesywnie udoskonala swoje produkty, zajmujące coraz wyższą pozycję na rynku kotlarskim w kraju. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie najwyższej jakości standardów, wyróżniających przedsiębiorstwo na tle konkurencji. Obecnie firma działa na terenie całej Polski, i współpracuje z największymi dostawcami i instalatorami w kraju oraz Unii Europejskiej.

Produkty spod marki Żywca wyróżniają się przede wszystkim zaawansowanym procesem technologicznym, umożliwiającym tworzenie urządzeń o wysokiej wydajności cieplnej, dopasowanych do wciąż wzrastających oczekiwań Klientów. Zastosowanie sprawdzonych licznymi testami materiałów, stanowi gwarancję funkcjonalności i długiego użytkowania, przez co producent zyskuje doskonały stosunek jakości do ceny. Propozycje Żywca potwierdzone są wieloma certyfikatami oraz nagrodami, zarówno od Konsumentów, jak i specjalistów w dziedzinie kotelarskiej. To rozwiązania, które z pewnością warto rozważyć, podczas wyboru urządzeń do domu, czy powstającego budynku biurowego.

Piec na eko – groszek Żywiec KDO Economic stanowi propozycję dla osób wymagających, szukających wygodnych alternatyw dla tradycyjnych pieców gazowych. To urządzenie o niewielkiej konstrukcji, dzięki czemu sprawdzi się także w niewielkich kotłowniach czy piwnicach, pozwalając na właściwe ogrzanie budynku. Pomysł wykonano z najwyższej jakości, grubych blach stalowych, które charakteryzują się odpornością i wytrzymałością, zapewniającą wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie.

Rozwiązanie jak kocioł Żywiec KDO Economic na eko – groszek jest koncepcją uzyskującą wysokie parametry ekologiczne podczas spalania, co zaowocowało zyskaniem świadectwa w zakresie emisji wg normy PL-EN 303-5:2012 w najwyższej, piątej klasie. Urządzenie może więc swobodnie brać udział w programach ograniczenia niskiej emisji w niemalże wszystkich gminach i miastach.

Produkt, o którym mowa należy do grupy automatycznych kotłów retortowych, występujących w różnych mocach. Dzięki wielu formom, użytkownik ma możliwość indywidualnego dopasowania do aktualnych potrzeb czy też wielkości obecnych pomieszczeń. W zależności od mocy, urządzenie może właściwie ogrzewać spore powierzchnie, dając im ciepło upragnione przez domowników.

Kocioł na eko – groszek Żywiec KDO Economic   wyposażono w komfortowy sterownik, zapewniający przede wszystkim płynną regulację procesu spalania, możliwość sterowania pompami CWU i CO, opcję wyłączenia podajnika paliwa i kontrolę jak w przypadku kotła zasypowego, czy też współpracę z termostatem pokojowym, podnosząc jednocześnie komfort cieplny we wszystkich pomieszczeniach. Urządzenie zaprezentowane poniżej charakteryzuje się wysoka sprawnością cieplną, która zdecydowanie przewyższa inne modele tej klasy.

Piec Żywiec KDO Economic na eko – groszek jest funkcjonalny i w pełni bezpieczny, co odznacza się między innymi obecnością zabezpieczenia przeciwko nadmiernemu przegrzaniu się kotła, przeciwko cofaniu się płomienia do podajnika czy zasobnika paliwa oraz zabezpieczenie przeciwko nieustannej pracy podajnika, w przypadku skończenia się paliwa. Wprowadzenie takich systemów daje gwarancję bezpieczeństwa, co wpływa na komfort domowników czy innych użytkowników pieca. Kocioł dostępny jest również w wersji Plus ze sterownikiem obsługującym 4 pompy.

Kocioł na eko – groszek KDO Economic posiada palnik retortowy własnej, innowacyjnej konstrukcji, co zwiększa pole manewru względem stosowanego paliwa. Produkt umożliwia bowiem palenie nie tylko eko- groszkiem, ale również jego gorszymi odmianami czy mieszankami złożonymi z miału. To produkt wysokiej jakości, dający spore możliwości i pozwalający na dostarczenie użytkownikom pożądanej temperatury, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Takie rozwiązanie stanowi koncepcję bezawaryjną, prostą w obsłudze i gwarantującą maksymalny poziom bezpieczeństwa. To urządzenie ekonomiczne, komfortowe i nowoczesne, które zyskuje na coraz większej sympatii osób w różnym wieku.