669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek
   Skład węgla Rzeszów

   Jesteśmy solidną firmą. Od lat prowadzimy sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości opału. Przede wszystkim węgla i ekogroszku. Oferujemy tylko najwyższej jakości materiały opałowe. Nie mieszamy ich ze sobą. Zależy nam na tym, aby dostarczać do naszych Klientów węgiel o najwyższej jakości.

   W naszej ofercie posiadamy węgiel pochodzący z najbardziej rekomendowanych polskich kopalń. Transportujemy go własnymi samochodami do miejsca wskazanego przez klienta.

   Mamy pewność, że jeżeli sprzedajemy klientowi w naszym sklepie internetowym na przykład ekogroszek workowany 25 kg, to w worku jest dokładnie taka ilość, ponieważ jest on bardzo dokładnie go ważony przez producenta przed zapakowaniem.

    

   Dobry Skład Węgla Rzeszów

   W dodatku na co dzień naszym klientom służymy specjalistycznym doradztwem w zakresie materiałów opałowych. Nasz ekogroszek jest zawsze przechowywany w odpowiednich warunkach, dlatego nie ma problemu z jego spalaniem i daje on bardzo dużo ciepła.

   Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy możliwość zamawiania ekogroszku przez internet (workowanego lub luzem) w dowolnych ilościach. Jakość dostępnego u nas węgla potwierdzają nie tylko wymagane prawem certyfikaty, ale również opinie wielu naszych zadowolonych Klientów.

   Oferujemy doskonale spalający się ekogroszek, bez żadnych spieków.  Zapraszamy!