669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład węgla Opole

Prowadzimy sprzedaż węgla dla odbiorców zarówno indywidualnych jak i hurtowych. Nie mamy stacjonarnego składu węgla w Opolu, ale jest to nasza zaleta, ponieważ pozwala nam działać na terenie całej Polski.  W naszej ofercie mamy węgiel oraz koks we wszystkich dostępnych na rynku sortymentach.

Są odpowiednie do każdego rodzaju pieców i kotłów. W ofercie na naszej stronie internetowej znajdują się: węgiel groszek, eko-groszek, orzech, kostka, sortymenty miałowe, węgiel brunatny, koks, pellet, brykiet drzewny, drewno i wiązki opałowe. Węgiel oferowany na naszej stronie internetowej wyróżnia się szerokim zakresem kaloryczności oraz granulacji.

Zapewniamy najwyższą jakość opału, czego większość składów węgla w Opolu nie może zaoferować. Naszą niewątpliwą zaletą jest bardzo wysoka jakość węgla.

 

Dobry Skład Węgla Opole

Gwarantujemy ją przez właściwe przesiewanie węgla przez producenta bezpośrednio przed sprzedażą. Opał dostarczamy transportem samochodowym samowyładowczym o bardzo dużej ładowności, zazwyczaj kolejowym. Każdy opał od nas jest suchy i bardzo dobrze się spala.

Na składach węgla w Opolu często jest tak, że węgiel jest składowany w nieodpowiednich warunkach. Klienci wtedy nieświadomie kupują węgiel, który jest mokry i który będzie się źle spalał.

To żadna oszczędność i w dodatku konieczność częstego czyszczenia pieca. Zapraszamy!