669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład węgla Łódź

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się najlepszy polski węgiel po bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze przedsiębiorstwo obecnie bardzo dynamicznie się rozwija. W ofercie mamy nie tylko ekogroszek, ale również węgiel wysokokaloryczny, który ma niską zawartość popiołu. Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi polskimi kopalniami. Jakość naszego węgla na jest potwierdzona odpowiednimi certyfikatami.

Jeżeli jednak zdecydujesz się na zakup na składzie węgla w Łodzi, co nie jest dobrą inwestycją, to zachęcamy Cię do tego, żebyś poprosił sprzedawcę o tego rodzaju certyfikat. W naszym sklepie internetowym dostępne są następujące rodzaje materiałów opałowych: kostka, orzech, groszek, ekogroszek (różne rodzaje), miał energetyczny.

Przed dostarczeniem do nas  węgiel jest przesiewany przez producenta.

 

Dobry Skład Węgla Łódź

Oferujemy sprzedaż węgla i ekogroszku luzem oraz workowanego po 25kg. Posiadamy własny, samowyładowczy transport. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę terminowe dostawy oraz możliwość skorzystania z dogodnych płatności. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Chętnie podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najlepsze. Oferujemy ekogroszek w bardzo atrakcyjnych cenach. Zamów go przez internet, bo jest to o wiele tańsze i szybsze rozwiązanie.

Zachęcamy również do tego, żeby zawsze wybierać węgiel dobrej jakości, bo tylko wtedy nie będziesz go musiał dokupywać w czasie zimy.