669 132 428 LUB 669 756 763 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład węgla Kielce

Najważniejszym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż węgla. Sprzedajemy go przez Internet, więc możemy działać na terenie całej Polski. To daje nam przewagę nad konkurencją, na przykład składami węgla w Kielcach, które działają wyłącznie stacjonarnie. Możemy zaoferować naszym klientom różnorodny asortyment o najlepszych parametrach technicznych.

W dodatku w bardzo konkurencyjnych cenach. Na naszej stronie internetowej zaopatrują się między innymi przedsiębiorstwa państwowe, firmy prywatne oraz odbiorcy indywidualni z całej Polski.

Oferowany przez nas węgiel zawsze jest suchy i dobrze się spala, ponieważ jest przechowywany w odpowiednich warunkach. To nas wyróżnia na tle konkurencji. Lokalne składy węgla w Kielcach często mają zbyt mało miejsca na właściwe przechowywanie węgla.

 

Dobry Skład Węgla Kielce

 

O tym, że na naszej stronie internetowej znajduje się węgiel o najwyższej jakości świadczy zadowolenie naszych klientów. Nasi odbiorcy doceniają jakość oferowanego węgla oraz dogodne warunki płatności.

Zamówienie węgla przez Internet to bardzo dobra opcja. Oszczędzasz nie tylko czas, ale również pieniądze. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jeżeli masz jakieś pytania do nas, to prosimy o kontakt. Odpiszemy lub oddzwonimy tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

Wiemy, jak istotny w biznesie jest czas.