669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład węgla Katowice

Chociaż nie prowadzimy stacjonarnego składu węgla w Katowicach, to zapewniamy Cię, że z wielu powodów, warto zainteresować się właśnie naszą ofertą. Przede wszystkim bardzo ważne jest to, że posiadamy dobrej jakości węgiel ze Śląska. Dostarczamy najwyższej jakości materiały opałowe na terenie całej Polski. Oprócz starannie wyselekcjonowanego węgla, mamy również drewno kominkowe w promocyjnych cenach oraz ekomiał, brykiet i pellet.

Naszym klientom proponujemy węgiel w bardzo atrakcyjnych cenach. Z pewnością pod tym względem przewyższamy wszystkie składy węgla w Katowicach. Zamówienie węgla przez naszą stronę internetową  jest najlepszą możliwością dla wszystkich tych osób, które szukają dobrego i taniego węgla, który w dodatku będzie pochodził z Polski.

Nasz węgiel spełnia oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. W dodatku węgiel znajdujący się na naszej stronie internetowej spełnia wszystkie wymogi jakości oraz bezpieczeństwa.

 

Dobry Skład Węgla Katowice

 

Potwierdzeniem tego są stosowne certyfikaty. Wychodzimy naprzeciw potrzebom zarówno tych klientów, którzy do ogrzania domu stosują klasyczny węgiel kamienny, jak i tych, którzy szukają bardziej ekologicznych rozwiązań.

Dla nich mamy węgiel ekogroszek, ekomiał oraz węgiel orzech. Który z materiałów opałowych, Ty zakupisz u nas przez Internet? Zapraszamy!