669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład opału Wrocław

Możemy Ci zaoferować sprzedaż hurtową, jak również detaliczną różnego rodzaju opału. Zapewniamy, że wszystkie węgle dostępne u nas mają wysoką kaloryczność oraz wyjątkowo dobre parametry. Znajdziesz u nas produkty, które pochodzą bezpośrednio od producentów. Żadnych pośredników! Żadnych dodatkowych opłat! Możesz nam zaufać.

Prowadzimy sprzedaż opału we Wrocławiu wyłącznie przez internet. Na stacjonarnych składach opału we Wrocławiu często bywa tak, że opał nie jest dokładnie ważony, sprzedawcy nie mają na niego certyfikatów. My nie dopuszczamy do takich sytuacji. Możesz również liczyć na naszych pracowników. Są to osoby całkowicie profesjonalne i w pełni zaangażowane w swoją pracę.

 

Dobry Skład Opału Wrocław

Duża ilość stałych Klientów na nasza najlepsza rekomendacja.  Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę. Wiemy jak ważne jest zaufanie naszych Klientów do nas i bardzo o nie dbamy. Znajdziesz u nas bardzo różne rodzaje ekogroszku. Jeżeli masz problem z wyborem, to chętnie Ci pomożemy. Wystarczy się z nami skontaktować.

Oferujemy ekogroszek workowany o najlepszych na rynku parametrach spalania, czyli inaczej mówiąc właściwościach spalania. Możesz zamówić również na naszej stronie opał luzem. Chętnie Ci go dostarczymy na terenie całej Polski.

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Sprawdź, jak działamy!