669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład opału Rzeszów

Prowadzimy sklep internetowy, na którym sprzedajemy materiały opałowe. Nasze bogate doświadczenie biznesowe pozwoliło nam stworzyć bardzo szybko rozwijający się system dystrybucji opału. Najważniejsze kwestia w naszej strategii rozwoju to troska o najwyższą jakość oferowanego przez nasz sklep internetowy asortymentu, elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb klienta, wiarygodność finansowa.

W dodatku jesteśmy rzetelni i terminowi w wywiązywaniu się z zobowiązań. W krótkim czasie zdobyliśmy zaufanie naszych odbiorców. Staliśmy jest najważniejszym i prawdopodobniej najczęściej rekomendowanym sprzedawcą opału w Polsce.

Jesteśmy uczciwi wobec naszych Klientów. Wiemy, że ze względu na niską jakość opału, niektóre składy opału w Rzeszowie nie cieszą się wśród ludzi dobrą opinią.

 

Dobry Skład Opału Rzeszów

W naszej ofercie mamy dla Ciebie węgiel kamienny z najbardziej uznanych polskich kopalń. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Dysponujemy między innymi węglem orzechem o granulacji 25 mm-80 mm i wartości opałowej minimum 25MJ/kg.

Można go stosować do kuchni węglowych, do tak zwanej kozy i do niewielkich kotłów centralnego ogrzewania. Szczególnie polecamy Ci nasz ekogroszek. To flagowy produkt, który jest na stałe dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego.

Przekonaj się sam, jak dobry jest to węgiel.