669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład opału Radomsko

Zajmujemy się handlem materiałami opałowymi. Świadczymy również usługi transportowe. Na naszym internetowym składzie opału mamy szerokie zaplecze do wykonywania tego rodzaju działalności. Posiadamy odpowiednie pojazdy do jego przewozu. Dzięki temu szybko możemy dostarczył opał na Twoje podwórko.

Niezależnie od jego gabarytów. W ofercie mamy również węgiel kamienny. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki asortyment węgla kamiennego o najwyższej jakości. Mogą mieć Państwo absolutną pewność, że jakość proponowanych przez nas  towarów jest najwyższa.

Oferujemy polski opał z zagłębia węglowego Polski. Wspieramy polski przemysł i przedsiębiorczość.

 

Dobry Skład Opału Radomsko

Na składach opału często można spotkać ekogroszek syberyjski, który ma kiepskie parametry, a jest reklamowany jako odkrycie roku. Zdecydowanie nie polecamy. Aktualnie w ofercie naszego składu opału w Radomsku posiadamy następujący asortyment węgla kamiennego: kostka, orzech I, orzech II, groszek I (sortymenty grube), groszek I i groszek II (sortymenty średnie).

Jeżeli chcesz zaoszczędzić na opale, to polecamy Ci zakup go w naszym sklepie internetowym, ponieważ jest on o wiele tańszy. Dostępny u nas opał nigdy nie będzie zawilgocony, co gwarantuje odpowiednie jego spalanie.

Zachęcamy do kupowania opału tylko w sprawdzonych miejscach. Szybko dostarczymy opał pod Twoje drzwi.