669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład opału Poznań

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą opału w Poznaniu. Prowadzimy sklep internetowy. Od wielu lat łączymy tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem paliw stałych. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego sklepu internetowego. Zapraszamy do sprawdzenia oferty sprzedażowej naszego sklepu internetowego.

Wiele nas różni od tradycyjnych składów opału w Poznaniu i właśnie dlatego warto nam zaufać. Dysponujemy stałą ofertą węgla grubego oraz średniego (kostka, orzechy, groszki, ekogroszki), miałów węglowych i koksu opałowego (grubego i orzecha).

Grupa naszych klientów detalicznych cały czas się powiększa. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i dostawcą opału.

 

Dobry Skład Opału Poznań

Mamy ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Na stacjonarnych składach opału w Poznaniu często jest tak, że ich oferta jest skierowana tylko do firm, a osoby, które chcą kupić kilkadziesiąt kilogramów ekogroszku, nie mają czego na nich szukać. My natomiast opał dostarczamy własnym transportem na terenie całego kraju.

Jesteśmy zaufanym detalicznym i hurtowym dostawcą opału w całej Polsce Działamy już od bardzo wielu lat jako dostawca węgla oraz opału dla odbiorców indywidualnych i hurtowych. Zachęcamy do zamawiania opału przez internet na naszej stronie internetowej.

Naszym bardzo dużym atutem są niskie ceny.