669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład opału Łódź

W naszym sklepie internetowym oferujemy Ci najwyższej jakości polski węgiel w rozsądnej cenie. Na tle konkurencji, czyli innych składów opału w Łodzi wyróżniamy się tym, że nasz węgiel ma wysoką kaloryczność, niską zawartość popiołu i siarki. W naszej ofercie są następujące rodzaje materiałów opałowych: węgiel, koks, groszek, ekogroszek, miał, drewno, brykiet oraz podpałka.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, mniejszymi oraz większymi przedsiębiorstwami, w tym również z instytucjami publicznymi. Ekogroszek w naszym sklepie internetowym sprzedajemy luzem lub w workach polipropylenowych po 25kg.

Każdy nasz klient może mieć całkowitą pewność, co do wagi oferowanego przez nas ekogroszku.

 

Dobry Skład Opału Łódź

Jesteśmy dostępni w całej Polsce. Mamy świadomość, że wiele konkurencyjnych składów opałowych w Łodzi zaniża wagę zakupionego przez klienta materiału opałowego. Nie chcemy być podejrzewani o tego rodzaju praktyki. Dlatego na każdy nasz opał posiadamy stosowane certyfikaty.

Zamawiając opał przez internet na naszej stronie internetowej masz pewność, co do wartości opałowej, nabywanego przez Ciebie opału. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat samych oferowanych przez nas opałów, to serdecznie zapraszamy do czytania naszego bloga. Dość  często pojawiają się na nim nowe artykuły.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!