669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład opału Kraków

Czy odwiedziłeś już jakiś skład opału w Krakowie? Czy jesteś zadowolony z jakości sprzedawanego w nim węgla? A może po czasie okazało się, że masz go za mało, to znaczy mniej niż zamawiałeś? W tym roku chcesz uniknąć tego rodzaju sytuacji? Jeżeli tak, to zachęcamy do zamówienia przez internet opału na naszym składzie.

Prowadzimy go już od bardzo wielu lat. Z każdym rokiem powiększamy naszą ofertę. Obecnie mamy do zaoferowania naszym Klientom nie tylko doskonałej jakości opał, również workowany, ale też drewno kominkowe oraz podpałkowe.

Pomagamy również w wyborze pieca centralnego ogrzewania. Bardzo dobrze znamy piece miałowe, ślimakowe, węglowe oraz węglowo-miałowe.

Dobry Skład Opału Kraków

Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny w porównaniu do składów opału w Krakowie. Jeżeli klient ma taką potrzebę, to dysponujemy transportem o różnych tonażach. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, jeżeli chodzi o doradztwo w zakresie wyboru opału. Oferujemy naszym Klientom wygodne warunki zakupu.

Możemy zaoferować Ci niskie ceny, ponieważ nasz opał pochodzi bezpośrednio od producenta. W dodatku zamawiając opał na zimę przez internet, możesz liczyć się z tym, że dzięki temu naprawdę sporo zaoszczędzisz. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wejście na naszą stronę internetową to najlepszy wybór.