669 132 428 LUB 669 756 763 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład Opału Kielce

Działamy na rynku opałowym już od bardzo wielu lat. Przez ten czas udało nam się zawrzeć współpracę z wieloma liczącymi się kontrahentami. Prowadzimy skład opału. Jednak zamówienia można u nas składać wyłącznie przez Internet. Możemy Ci zaoferować zarówno hurtową, jak i detaliczną sprzedaż opału.

Jesteśmy poważnym partnerem handlowym. Nasi klienci mogą nam w pełni zaufać. Najważniejszym obszarem działalności naszej firmy jest sprzedaż węgli energetycznych. W naszej ofercie mamy między innymi węgiel do pieców z paleniskiem retortowym.

Węgiel sprzedajemy w opakowaniach po 25kg oraz luzem. Dzięki temu, że mamy produkty o wysokich parametrach, to z każdym rokiem są one coraz popularniejsze i coraz bardziej doceniane przez Klientów. Oferujemy również asortyment miałowy i węglowy.

 

 

Dobry Skład Opału Kielce

Mamy profesjonalną i szybko działającą kadrę, która z pewnością sprosta wszystkim oczekiwaniom klienta. Polecamy nasz sklep internetowy z materiałem opałowym, ponieważ możesz tutaj zamówić opał w atrakcyjnej cenie przez internet. Jest to o wiele lepsza opcja niż odwiedziny na składzie opału w Kielcach.

Dlaczego tak sądzimy? Przede wszystkim dlatego, że kupisz u nas opał, który jest dokładnie zważony wcześniej przez producenta oraz posiada odpowiedni certyfikat. Współpracujemy tylko i wyłącznie z największymi producentami kotłów.

Sprawdź naszą ofertę!