669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład opału Katowice

Jeżeli szukasz wysokiej jakości opału, to odwiedź naszą stronę internetową. O wiele lepiej i szybciej jest zamówić opał przez internet. Współpracując z nami nie musisz już samodzielnie odbierać opału. Z przyjemnością dostarczymy go do Ciebie w dowolne miejsce nie tylko w Katowicach, ale też w całej Polsce.

Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty naszego intrnetowego składu opału. Bez względu na to, jaki model pieca lub kotła węglowego posiadasz, to u nas kupisz opał w każdym, popularnym sortymencie. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj opału dobrać do Twojego pieca.

Jeżeli na przykład posiadasz kocioł rusztowy o niewielkiej mocy, to najlepszy dla Ciebie będzie miał, czyli drobnofrakcyjny węgiel o uziarnieniu rzędu 0-31,5 mm. Natomiast, gdy w Twojej kotłowni stoi kocioł podajnikowy, to o wiele lepszy będzie groszek (uziarnienie 8-31,5 mm) albo ekogroszek.

 

Dobry Skład Opału Katowice

 

Zachęcamy do korzystania z naszych usług, ponieważ mamy możliwość dostarczenia do Ciebie opału i posiadamy również bardzo atrakcyjne ceny. Kupowanie na stacjonarnych składach opału w Katowicach nie jest dobrym pomysłem, ponieważ nie posiadają oni odpowiednich wag, nie zawsze też przywożą węgiel do Klienta, jeżeli trasa jest dłuższa.

Skorzystanie z naszych usług, to po prostu wygoda i oszczędność czasu. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami!