669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład Opału Gdańsk

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Prowadzimy sprzedaż opalu przez internet.  Opieramy się na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży węglowej. Staramy się zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej surowych i krytycznych Klientów, dla których wysoka jakość jest priorytetem.

Dlatego warto zwrócić uwagę na nasze trzy najważniejsze cechy. Pierwszą z nich jest fakt, że mamy na naszej stronie internetowej produkty najwyższej jakości. Sprzedajemy między innymi: węgiel groszek, orzech, kostkę, ekogroszek (workowany lub luzem), miał (workowany lub luzem) oraz koks.

Ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się bardzo wysoką kalorycznością. W dodatku w procesie spalania się wydziela się smoła. Natomiast ilość popiołu jest na wyjątkowo niskim poziomie. Drugą naszą bardzo ważną cechą są atrakcyjne ceny.

 

Dobry Skład Opału Gdańsk

Mamy ekogroszek pochodzący prosto od producenta, więc możemy negocjować ceny. Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ zamówienie go przez internet jest wyjątkowo proste. Nie musisz już sam jechać na skład opału w Gdańsku i martwić się o jego transport do Twojego domu. Mamy bardzo wielu zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że dołączysz do ich grona.

Wiemy, jak działa nasza konkurencja, czyli składy opału w Gdansku, robimy wszystko, aby być o krok przed nimi. Zapraszamy!