669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

%

Ocena Całkowita

Firma SAS jest obecnie jednym z liderem na międzynarodowym rynku, specjalizującym się w produkcji i sprzedaży profesjonalnych, nowoczesnych kotłów c.o.

Powstające rozwiązania charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, jak i pewnością spawanych połączeń czy zaskakującą funkcjonalnością. Zdobywają liczne wyróżnienia i nagrody w rankingach oraz niezależnych konkursach.

Kocioł c.o. wspomnianego producenta jest produktem nowoczesnym, skierowanym do najbardziej wymagających Klientów. Wyróżnia się obecnością stalowego rusztu, montowanego nad retortą do spalania eko-groszku, oraz automatycznym podawaniem paliwa.

Propozycja tego rodzaju dedykowana jest małym budynkom o powierzchni od 90 do 130 m2.

Podstawową zaletą kotła są jego niewielkie rozmiary, umożliwiające swobodny montaż i eksploatację nawet w małych, przydomowych kotłowniach. Konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje wieloletnie użytkowanie oraz nienaruszony stan.

Atutem jest również fabryczny wymiennik z układem poziomym kaset, który zezwala na wygodną i prostą obsługę, a dodatkowo przyczynia się do szybszego czyszczenia pieca.

Co więcej, element o którym mowa został zaprojektowany ze stali kotłowej P265GH o gr. 6 mm, posiadającej wysoką wytrzymałość i spełniającej wszelkie normy bezpieczeństwa. Masa prezentowanego rozwiązania oscyluje w granicy 320 kg, a więc jest to urządzenie masywne, stabilne o pewnej i sprawdzonej konstrukcji.

 

Kocioł SAS Smart na eko – groszek umożliwia dwa tryby palenia- automatyczny i awaryjny, co także daje spore możliwości. Pierwszy z nich opiera się na podawaniu paliwa przy pomocy ślimakowego podajnika, napędzanego dzięki obecności motoreduktora do paleniska.

Drugi z kolei, poprzez stalowy ruszt wykorzystuje naturalny ciąg spalin, tym samym dając sposobność na regulację procesy spalania dzięki wygodnemu miarkownikowi ciągu powietrza. To niezwykle wygodne opcje, gdyż ograniczają udział człowieka właściwie do minimum.

Zadaniem użytkownika jest więc tylko dołożenie paliwa do podajnika, który następnie automatycznie przesunie wkład do retortowego palnika, gdzie dzięki właściwym i nowoczesnym algorytmom sterownika, rozpocznie się prawidłowe spalanie.

Rozwiązanie zaprezentowane poniżej, jest produktem wysokiej jakości, o sprawności przekraczającej 85,2%. Regulacja procesu spalania, jak i obecność regulatora pokojowego, umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb, oraz gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo, co w przypadku takich artykułów ma kluczowe znaczenie.

W standardowym wyposażeniu, ponadto można znaleźć komplet narzędzi do obsługi kotła i stopek regulacyjnych, dających sposobność komfortowej obsługi urządzenia.

Producent pozwala jednak na montaż dodatkowych akcesoriów, takich jak miarkownik ciągu powietrza czy też wytrzymały palnik peletowy Sas Multi Flame. Możliwość ich zakupu zwiększa funkcjonalność i odporność, przez co produkt staje się jeszcze bardziej przygotowany na najbardziej wygórowane oczekiwania.

 

Kocioł SAS Smart na eko – groszek stanowi prawdziwą wygodę, jak i możliwość szybkiego nagrzania powierzchni. Nowoczesne tulburatory spalin skutecznie ograniczają emisję pyłów , jak również umożliwiają zwiększenie sprawności samego urządzenia.

Z kolei czujnik żaru jest koncepcją, pozwalającą na zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa mienia i osób, przebywających w jego pobliżu. Rozwiązanie zaprezentowane poniżej, daje sposobność wyboru użytkownikowi strony usytuowania zasobnika opału ( z prawej bądź z lewej strony). W standardzie SAS drzwiczki otwierają się na lewą stronę.

Produkt certyfikowany, posiada pięcioletnią gwarancję producenta na sam kocioł, eksploatowany zgodnie z instrukcją obsługi oraz dwa lata na wszelkie, elektroniczne podzespoły. Jest rozwiązaniem ekonomicznym, o niewielkich gabarytach i sporej mocy. Idealny dla wszystkich Klientów, ceniących sobie wygodę i efektywność.