669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

%

Ocena Całkowita

     Firma SAS jest obecnie jednym z liderem na międzynarodowym rynku, specjalizującym się w produkcji i sprzedaży profesjonalnych, nowoczesnych kotłów c.o. Powstające rozwiązania charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, jak i pewnością spawanych połączeń czy zaskakującą funkcjonalnością. Zdobywają liczne wyróżnienia i nagrody w rankingach oraz niezależnych konkursach.

Nowoczesne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Praktyczny i funkcjonalny kocioł na eko-groszek SAS EFEKT, stanowi koncepcję popularnego producenta, zyskującego perfekcyjnym wykonaniem, jak i zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. Piec klasy 5, retortowy, posiada automatyczny podajnik paliwa i wymiennik ciepła z poziomym, wygodnym układem kaset.

Obecność stali kotłowej P265GH o gr. 6 mm, jak i elementów ze stali nierdzewnej 1.4301, jest gwarancją wieloletniego działania oraz zachowania maksymalnego bezpieczeństwa użytkownika. Co więcej, wykorzystanie podawania paliwa za pomocą podajnika ślimakowego, który jest napędzany motoreduktorem ogranicza ingerencję człowieka do minimum.

Zaprezentowane rozwiązanie wyróżnia się na tle konkurencji innowacyjnością i technologią. Piąta klasa według normy PN-EN 303-5:2012 stanowi najwyższą jakość, co przekłada się między innymi na zachowanie dużej sprawności (88,4÷89,0 %) urządzenia. Kocioł na eko-groszek SAS EFEKT ma największy na rynku typoszereg mocy, co daje sposobność wyboru najlepszego i najbardziej dopasowanego do instalacji, egzemplarza. Co ważniejsze, jego niewielkie rozmiary umożliwiają dostosowanie go nawet do niewielkiej przestrzeni w kotłowni.

Piec na eko-groszek SAS EFEKT jest produktem, który występuje w dwóch wersjach: klasycznej oraz z czopuchem do góry, dając Klientowi wybór właściwego i praktycznego dla niego modelu. Pomysł wyposażono w ceramiczne elementy konstrukcji jak i turbulatory spalin, które zdecydowanie ograniczają obecność emisji pyłów, co również zwiększa wydajność samego urządzenia.

Dużym atutem jest zastosowanie nowatorskiej budowy drzwiczek ograniczającej utratę ciepła jak i nowoczesna izolacja otworów rewizyjnych. Co więcej rozwiązanie wspomniane powyżej zostało objęte Prawem patentowym, co w praktyce oznacza, brak wykorzystania tej konstrukcji u konkurencji.

Propozycja od SAS wyróżnia się zasobnikiem opału o dużej pojemności, systemem wyrównywania ciśnienia w samym koszu, jak i czujnikiem otwarcia klapy. Z pewnością jest to pomysł dający spore bezpieczeństwo, podczas codziennego użytkowania, co w przypadku osób przezornych ma szczególne znaczenie.

Kocioł na eko-groszek SAS EFEKT oferuje wiele nowoczesnych koncepcji wyposażenia, pozwalających na swobodne funkcjonowanie na najwyższych obrotach. Można zaliczyć do nich przede wszystkim regulację PID, regulację całego procesu spalania, liczne czujniki, komunikację bezprzewodową czy też wygodny w zastosowaniu panel dotykowy i kontroler temperatury w pomieszczeniach.

Producent oferuje pięć lat gwarancji na kocioł eksploatowany według stworzonej instrukcji oraz dwa lata na wszystkie elektroniczne podzespoły, jak i inne części kotła. To produkt wart uwagi każdego, kto docenia innowacyjność, zaawansowaną technologię oraz codzienną wygodę i praktyczność.