669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

%

Ocena Całkowita

     Galmet jest jedną z najstarszych polskich firm, obecnych na współczesnym rynku produktów grzewczych. Charakteryzuje się nowoczesnymi technologiami, które zapewniają maksymalną wygodę i praktyczność w codziennym użytkowaniu. To ponad trzydziestoletnia tradycja, bazująca na ogromnym doświadczeniu i wykorzystywaniu najnowszych trendów w projektowaniu i konstrukcji pieców na eko-groszek. Powstające systemy grzewcze dedykowane są indywidualnym gospodarstwom domowym, obiektom przemysłowym jak i budynkom użyteczności publicznej.

Kocioł na eko – groszek GALMET KWP jest nowoczesnym następcą, klasycznych kotłów c.o., który wyróżnia się zastosowaniem najnowszych technologii oraz wysokiej jakości materiałów. Wykorzystanie najlepszych komponentów wpływa na wytrzymałość urządzenia, sprawiając, iż staje się ono jeszcze bardziej ekonomiczne i wygodne. Produkt został specjalnie zaprojektowany z myślą o wysokoefektywnym spalaniu eko- groszku.

Pomysł jednego z wiodących, polskich producentów dedykowany jest zarówno do istniejących systemów jak i nowo zaprojektowanych instalacji grzewczych. Doskonale odnajduje się w domach jednorodzinnych, kamienicach, budynkach użyteczności publicznej czy też halach przemysłowych o łącznej powierzchni, wynoszącej od 80 do 1500 m2. To urządzenie praktyczne i bezpieczne w codziennym zastosowaniu, przez co cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno osób prywatnych, jak i instytucji czy przedsiębiorstw.

Piec na eko – groszek GALMET KWP  posiada nowoczesny zasobnik o pojemności do 520 dm3 oraz różnorodne natężenie mocy (12, 17, 25, 30, 40, 50, 60, 75, 100, 150 kW), umożliwiające optymalne dopasowanie do konkretnych potrzeb użytkowników. Co ważniejsze, kotły z linii KWP zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było spalać w nich różne paliwa. Stała retorta wraz z prostym podajnikiem umożliwia efektywne spalanie eko – groszku, podczas gdy model z obrotową retortą może spalać naprzemiennie miał z eko – groszkiem.  Dla zachowania jeszcze większego komfortu, wspomniane modele dostępne są z zasobnikiem z lewej bądź też z prawej strony.

Kocioł GALMET KWP na eko – groszek wyróżnia się także fantastycznie zaprojektowaną i wykonaną konstrukcją, gwarantującą stabilną i nieprzerwaną pracę przez długi czas. Szczelne panele izolacyjne w połączeniu z zastosowaniem w wymienniku stali kotłowej o grubości 8mm, ograniczają uciekanie ciepła. Elektronicznie sterowany podajnik ślimakowy ogranicza ingerencję człowieka do minimum, co zwiększa jego komfort, jak i bezpieczeństwo.

Urządzenie, o którym mowa cieszy się zaufaniem Klientów, także ze względu na możliwość zachowania pełnej kontroli użytkownika poprzez automatyczny regulator.  To za jego sprawą następuje właściwe dozowanie ilości powietrza i paliwa, co pozwala na utrzymanie żądanych parametrów. Co więcej, specjalnie zaprojektowane oprogramowanie umożliwia zarządzanie systemem grzewczym z jednego miejsca. Dodatkowo, obecność czujnika pogodowego pozwala na pracę  kotła według określonej krzywej temperatur, dostępnych na zewnątrz.

Piec na eko – groszek GALMET KWP to najwyższe standardy. Opcja sterowania całym urządzeniem poprzez aplikację mobilną czy tez tablet, z pewnością zachwyci osoby nowoczesne i młode, lubiące mieć wszystko pod kontrolą. Ograniczenie ingerencji użytkownika gwarantuje maksymalną wygodę, nawet w przypadku jego nieobecności.

Pomysł zachwyca, pozwalając na cieszenie się przyjemnym ciepłem, niezależnie od pomieszczenia. Zmniejszenie kosztów nawet do 50% za ogrzewanie jest argumentem, zdecydowanie przemawiającym za jego zakupem. Tym bardziej, iż produkt może współpracować z technologiami, umożliwiającymi wykorzystanie Odnawialnych Źródeł Energii, tworząc tzw. hybrydowy system grzewczy. Warto zwrócić na niego szczególną uwagę, jeśli poszukuje się koncepcji sprawdzonej i wygodnej na co dzień.