669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Ekogroszek Żnin to wysokiej jakości opał, za pomocą którego efektywnie ogrzejesz cały dom. Wystarczy niewielka ilość, aby szybko osiągnąć pożądaną temperaturę. Optymalne parametry pozwalają na utrzymanie jej na właściwym poziomie przez cały sezon jesienno-zimowy. Podczas spalania produkowana jest znikoma ilość siarki oraz popiołu. Popiół z opału można wykorzystać jako nawóz do użyźniania np. trawnika. Dobry ekogroszek w Żninie charakteryzuje się doskonałymi właściwościami, spełnia wszystkie normy i jest w pełni bezpieczny dla użytkowników oraz środowiska.

   Ekogroszek Żnin – Twój opał na sezon grzewczy

   Żnin słynie m.in. z zabytków architektury oraz pięknego otoczenia. To miasto znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim i może pochwalić się niezwykle bogatą historią. Mieszkańcy tego regionu, jak wszystkich innych, muszą co roku znaleźć firmę, która dostarczy im dobry ekogroszek w Żninie.

   Opał sprzedawany jest w workach, a także luzem. Bez względu jednak na formę pakowania ma on takie same właściwości. Ekogroszek wykazuje doskonałe parametry spalania, pozwalając na utrzymanie stałej, pożądanej temperatury w domu. W trakcie spalania produkowana jest niewielka ilość siarki, a także popiołu. Ten z kolei można wykorzystać jako naturalny nawóz do nawożenia m.in. trawników. Dobry ekogroszek Żnin spełnia wszystkie normy, w tym odpowiednią wilgotność. Jest bezpieczny dla pieca, zmniejszając ryzyko jego awaryjności. Zapewnia wydajne spalanie i ogrzewanie domu bez względu na producenta kotła. Niewielka ilość odpadów sprawia, że piec nie wymaga częstego czyszczenia, co ogranicza konieczność ingerencji człowieka w jego pracę.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Żninie – cena

   Dobry ekogroszek Żnin to nie tylko świetne parametry, ale także konkurencyjna cena. Z uwagi na to, że jesteśmy producentami opału, możemy zaoferować przystępną cenę – bez pośredników, w sprzedaży detalicznej i hurtowej.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnij sobie ciepło w sezonie jesienno-zimowym.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma