669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Ekogroszek Zgorzelec – najlepszej jakości opał w mieście w przystępnej cenie. Oferowany przez nas ekogroszek pozwoli zapewnić efektywne ogrzewanie całego domu. Łączy w sobie wydajność spalania z innymi parametrami oraz korzystną ceną. W mieszkaniu przez cały okres jesienno-zimowy zapanuje stała, przyjemna temperatura. Nie ma nic przyjemniejszego niż powrót do wygrzanego domu. Nasz ekogroszek w Zgorzelcu to najwyższej jakości opał, który spala się równomiernie, generując niewielką ilość siarki oraz popiołu. To gwarancja bezpieczeństwa dla domowników i środowiska.

   Ekogroszek Zgorzelec – najlepszy opał do pieca

   Zgorzelec znany jest m.in. z zabytków, które warto wpisać na swoją listę koniecznych do obejrzenia. To miasto przygraniczne w województwie dolnośląskim. Największym doświadczeniem jest jego podział po II wojnie światowej. Osoby mieszkające obecnie w regionie w okresie jesienno-zimowym starają się znaleźć najlepszy ekogroszek w Zgorzelcu.

   Oferowany przez nas opał wyróżnia się doskonałymi parametrami. Podczas spalania powstaje niewielka ilość popiołu, co ułatwia czyszczenie pieca i zmniejsza intensywność usuwania odpadków. Tak pozyskany popiół może być również wykorzystany jako naturalny nawóz do ogródka. Ekogroszek Zgorzelec pozwala na zapewnienie optymalnej temperatury w domu. Atutem są stałe parametry, które ułatwiają utrzymanie jej na tym samym poziomie w całym okresie grzewczym. Opał dostępny jest w wersji paczkowanej (w workach) oraz luzem. Ekogroszek w paczkach wybierają odbiorcy indywidualni z myślą o łatwym transporcie, magazynowaniu i uzupełnianiu podajnika.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Zgorzelcu – cena

   Dostarczamy wysokiej jakości ekogroszek w Zgorzelcu. Jako producenci jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjną cenę opału dla naszych klientów – bez strat na jakości, bez pośredników.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnij sobie ciepło w sezonie jesienno-zimowym.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma