669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Ekogroszek Zgorzelec – najlepszej jakości opał w mieście w przystępnej cenie. Oferowany przez nas ekogroszek pozwoli zapewnić efektywne ogrzewanie całego domu. Łączy w sobie wydajność spalania z innymi parametrami oraz korzystną ceną. W mieszkaniu przez cały okres jesienno-zimowy zapanuje stała, przyjemna temperatura. Nie ma nic przyjemniejszego niż powrót do wygrzanego domu. Nasz ekogroszek w Zgorzelcu to najwyższej jakości opał, który spala się równomiernie, generując niewielką ilość siarki oraz popiołu. To gwarancja bezpieczeństwa dla domowników i środowiska.

Ekogroszek Zgorzelec – najlepszy opał do pieca

Zgorzelec znany jest m.in. z zabytków, które warto wpisać na swoją listę koniecznych do obejrzenia. To miasto przygraniczne w województwie dolnośląskim. Największym doświadczeniem jest jego podział po II wojnie światowej. Osoby mieszkające obecnie w regionie w okresie jesienno-zimowym starają się znaleźć najlepszy ekogroszek w Zgorzelcu.

Oferowany przez nas opał wyróżnia się doskonałymi parametrami. Podczas spalania powstaje niewielka ilość popiołu, co ułatwia czyszczenie pieca i zmniejsza intensywność usuwania odpadków. Tak pozyskany popiół może być również wykorzystany jako naturalny nawóz do ogródka. Ekogroszek Zgorzelec pozwala na zapewnienie optymalnej temperatury w domu. Atutem są stałe parametry, które ułatwiają utrzymanie jej na tym samym poziomie w całym okresie grzewczym. Opał dostępny jest w wersji paczkowanej (w workach) oraz luzem. Ekogroszek w paczkach wybierają odbiorcy indywidualni z myślą o łatwym transporcie, magazynowaniu i uzupełnianiu podajnika.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Zgorzelcu – cena

Dostarczamy wysokiej jakości ekogroszek w Zgorzelcu. Jako producenci jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjną cenę opału dla naszych klientów – bez strat na jakości, bez pośredników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnij sobie ciepło w sezonie jesienno-zimowym.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma