669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Ekogroszek Zgierz – poznaj wysokiej jakości opał dostępny przez Internet. To sposób na wydajne ogrzanie Twojego domu w sezonie jesienno-zimowym. Łączy w sobie doskonałe parametry, optymalną wilgotność oraz przystępną cenę. Na jego korzyść przemawia natychmiastowe osiąganie zadanej temperatury. Dobry ekogroszek w Zgierzu produkowany jest z zachowaniem norm. Jest to jednocześnie potwierdzenie dla użytkowników – świadczące o świetnych parametrach oraz bezpieczeństwie dla ludzi i środowiska. Nasz opał to również zmniejszenie ryzyka awaryjności pieca, niewielka ilość siarki i popiołu podczas spalania.

Ekogroszek Zgierz – wysokiej jakości paliwo przez Internet

Zgierz słynie m.in. z tego, że niegdyś było miastem tkaczy. Obecnie zwiedzający mogą odwiedzić znajdujący się tutaj park kulturowy z historycznymi uliczkami i domkami. Mieszkańcy, szukając dobry ekogroszek w Zgierzu, coraz chętniej korzystają z naszej strony internetowej.

Oferujemy wysokiej jakości opał w workach oraz luzem. Dostępny jest w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Bez względu na to jego właściwości pozostają bez zmian. W trakcie spalania ekogroszku produkowana jest niewielka ilość siarki. Ponadto wytwarzana jest śladowa ilość popiołu. Ten z kolei można wykorzystać jako nawóz do użyźniania terenu wokół domu. Optymalna wilgotność opału zmniejsza prawdopodobieństwo awaryjności kotła. Wybierając nasz produkt, zapomnisz również o problemie powstawania spieków w piecu.

Ekogroszek Zgierz to opał, który umożliwia szybkie uzyskanie zadanej temperatury wraz z utrzymaniem jej na stałym poziomie w całym sezonie jesienno-zimowym. W sposób ekonomiczny zapewni ciepło całej Twojej rodzinie.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Zgierzu – cena

Ekogroszek Zgierz dostępny jest internetowo na naszej stronie. Jako producenci opału jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjną cenę – bez pośredników. Sprzedaż detaliczna i hurtowa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Poznaj najwyższej jakości ekogroszek w Twoim regionie.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma