669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Ekogroszek Zgierz – poznaj wysokiej jakości opał dostępny przez Internet. To sposób na wydajne ogrzanie Twojego domu w sezonie jesienno-zimowym. Łączy w sobie doskonałe parametry, optymalną wilgotność oraz przystępną cenę. Na jego korzyść przemawia natychmiastowe osiąganie zadanej temperatury. Dobry ekogroszek w Zgierzu produkowany jest z zachowaniem norm. Jest to jednocześnie potwierdzenie dla użytkowników – świadczące o świetnych parametrach oraz bezpieczeństwie dla ludzi i środowiska. Nasz opał to również zmniejszenie ryzyka awaryjności pieca, niewielka ilość siarki i popiołu podczas spalania.

   Ekogroszek Zgierz – wysokiej jakości paliwo przez Internet

   Zgierz słynie m.in. z tego, że niegdyś było miastem tkaczy. Obecnie zwiedzający mogą odwiedzić znajdujący się tutaj park kulturowy z historycznymi uliczkami i domkami. Mieszkańcy, szukając dobry ekogroszek w Zgierzu, coraz chętniej korzystają z naszej strony internetowej.

   Oferujemy wysokiej jakości opał w workach oraz luzem. Dostępny jest w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Bez względu na to jego właściwości pozostają bez zmian. W trakcie spalania ekogroszku produkowana jest niewielka ilość siarki. Ponadto wytwarzana jest śladowa ilość popiołu. Ten z kolei można wykorzystać jako nawóz do użyźniania terenu wokół domu. Optymalna wilgotność opału zmniejsza prawdopodobieństwo awaryjności kotła. Wybierając nasz produkt, zapomnisz również o problemie powstawania spieków w piecu.

   Ekogroszek Zgierz to opał, który umożliwia szybkie uzyskanie zadanej temperatury wraz z utrzymaniem jej na stałym poziomie w całym sezonie jesienno-zimowym. W sposób ekonomiczny zapewni ciepło całej Twojej rodzinie.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Zgierzu – cena

   Ekogroszek Zgierz dostępny jest internetowo na naszej stronie. Jako producenci opału jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjną cenę – bez pośredników. Sprzedaż detaliczna i hurtowa.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Poznaj najwyższej jakości ekogroszek w Twoim regionie.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma