669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Dobry ekogroszek Zduńska Wola – doskonałej jakości paliwo dostępne online. Z jego pomocą można wydajnie ogrzać dom w sezonie grzewczym. Atutem jest także przystępna cena oraz optymalna wilgotność. Szybkie osiągnięcie pożądanej temperatury to kolejna zaleta, która przemawia na jego korzyść. Ekogroszek w Zduńskiej Woli wyprodukowany jest z uwzględnieniem wszelkich norm. Potwierdzają one jego parametry oraz bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska. Ponadto optymalne właściwości zmniejszają ryzyko awaryjności pieca. Nasz produkt w trakcie spalania wydziela do atmosfery znikomą ilość siarki, a także produkuje niewielką ilość popiołu.

   Ekogroszek Zduńska Wola – doskonały opał dostępny online

   Zduńska Wola jest znana m.in. z tego, że była miastem wielonarodowościowym. Niegdyś słynęła z tkactwa, obecnie można tutaj zwiedzić ciekawe zabytki architektury i skansen lokomotyw. Mieszkańcy okolic, aby znaleźć dobry ekogroszek w Zduńskiej Woli, coraz częściej korzystają z naszej oferty dostępnej online.

   Przygotowana przez nas oferta to opał dostępny w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Odbiorcy mogą wybrać pakowanie w worki lub ekogroszek luzem. Jego parametry bez względu na sposób dostawy są takie same. Podczas spalania opału wytwarzana jest niewielka ilość popiołu. Jest on coraz powszechniej stosowany jako nawóz do użyźniania trawników. Do atmosfery wydzielana jest znikoma ilość siarki. Nad zminimalizowaniem awaryjności kotła czuwa optymalna wilgotność opału oraz brak powstawania spieków.

   Ekogroszek Zduńska Wola jest opałem, dzięki któremu możliwe jest natychmiastowe osiągnięcie pożądanej temperatury, a także utrzymanie jej na stałym poziomie. To ekonomiczny sposób na ogrzanie domu. Zapewnia bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Zduńskiej Woli – cena

   Ekogroszek Zduńska Wola dostępny jest w ofercie online. Jako producenci jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjną cenę bez pośredników.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnij ciepło sobie i swoim bliskim.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma