669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Ekogroszek Żary – wysokiej jakości opał łączy w sobie świetne właściwości oraz przystępną cenę – bez pośredników. To sposób na wydajne ogrzewanie domu w sezonie jesienno-zimowym. Dzięki niemu piec szybko osiągnie zadaną temperaturę i utrzyma ją na stałym poziomie. Ekogroszek w Żarach to bezpieczeństwo Twoje, Twoich najbliższych oraz środowiska. Podczas produkcji troszczymy się o to, aby przestrzegane były wszystkie procedury i spełnione normy. Ponadto spalanie opału nie generuje dużej ilości popiołu oraz emituje do atmosfery znikomą ilość siarki. Na uwagę zasługuje także niewielki poziom wilgotności.

   Ekogroszek Żary – świetne parametry opału do Twojego pieca

   Żary znane są m.in. z pozostałości średniowiecznego układu urbanistycznego oraz licznych zabytków architektury. Tak jak i w każdej miejscowości, także i tutaj mieszkańcy co roku poszukują dobry ekogroszek w Żarach.

   Opał występuje w dwóch wersjach w workach oraz luzem. W żaden sposób nie wpływa to jednak na jego parametry. Podczas spalania to atmosfery wydzielana jest znikoma ilość siarki. Jest to więc z korzyścią dla środowiska. Powstaje także niewielka ilość odpadów w formie popiołu. Ten z kolei można później wykorzystać jako nawóz do użyźniania trawników. Podczas spalania ekogroszku nie powstają spieki, dzięki czemu ryzyko awarii kotła jest ograniczone. Na korzyść przemawia również niewielki poziom wilgotności.

   Ekogroszek Żary to bezpieczeństwo domowników oraz środowiska. Z jego pomocą można efektywnie ogrzać cały dom w sezonie grzewczym. Pakowanie w worki ułatwia uzupełnianie podajnika oraz przechowywanie opału w kotłowni. Z tej formy pakowania korzystają najczęściej użytkownicy indywidualni.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Żarach – cena

   Ekogroszek Żary jest opałem o świetnych właściwościach oraz korzystnej cenie. Konkurencyjna cena – bez pośredników – to zaleta wyboru opału bezpośrednio od producenta. Sprzedaż detaliczna i hurtowa.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zobacz, jak ekonomicznie ogrzać swój dom.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma