669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Dobry ekogroszek Żagań – poznaj wysokiej jakości opał w Twoim regionie. Oferowany przez nas opał łączy w sobie doskonałe parametry oraz korzystną cenę. Powala efektywnie ogrzewać dom w sezonie grzewczym. Z jego pomocą można szybko osiągnąć pożądaną temperaturą i utrzymać ją na stałym poziomie. Ekogroszek w Żaganiu jest bezpieczny zarówno dla domowników, jak i środowiska. Podczas jego produkcji przestrzegane są niezbędne procedury, aby opał spełniał normy. Atutem jest niewielka wilgotność, produkowanie niewielkiej ilości siarki i popiołu podczas spalania. Poznaj chętnie kupowany ekogroszek w Twojej okolicy.

Ekogroszek Żagań – opał o doskonałych parametrach

Żagań słynie m.in. z lokalizacji obozów jenieckich podczas II wojny światowej. Znanym jest Stalag Luft 3, który był przeznaczony dla alianckich lotników. To miasto o niezwykle bogatej historii. Również tutaj co roku mieszkańcy muszą znaleźć dobry ekogroszek w Żaganiu.

Opał dostępny jest w wersji w workach, a także luzem. Nie ma to jednak wpływu na jego parametry. W trakcie procesu spalania do atmosfery dostaje się jedynie śladowa ilość siarki. Wytwarza się niewielka ilość popiołu, który może posłużyć jako nawóz do użyźniania trawników. Jego spalanie nie powoduje spieków. Dzięki temu użytkownik może również zapomnieć o konieczności częstego czyszczenia pieca. Atutem jest także niewielki poziom wilgotności.

Ekogroszek Żagań jest bezpieczny dla Ciebie, pozostałych domowników i środowiska. To sposób na wydajne ogrzewanie mieszkania w sezonie jesienno-zimowym. Użytkownicy indywidualni chętnie wybierają wariant pakowany w worki, ponieważ ułatwia on przechowywanie opału oraz uzupełnianie nim podajnika.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Żaganiu – cena

Ekogroszek Żagań to dobry opał o doskonałych parametrach oraz przystępnej cenie. Jako producenci jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjną cenę – bez pośredników. Ekogroszek dostępny w ofercie detalicznej i hurtowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Poznaj najwyższej jakości ekogroszek w Twoim regionie.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma