669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Dobry ekogroszek Włocławek to opał, który pozwoli na efektywne ogrzanie domu. Już niewielka ilość jest w stanie wygenerować odpowiednią dawkę ciepła, podnosząc temperaturę do zadanej wartości. Ekogroszek zapewnia efektywne spalanie. W trakcie całego procesu wytwarzana jest niewielka ilość popiołu, a do atmosfery trafia znikoma ilość siarki. Ekogroszek we Włocławku wykazuje doskonałe parametry, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikom oraz środowisku. Produkowanie niewielkiej ilości odpadów sprawia, że piec nie wymaga częstego czyszczenia, co ogranicza konieczność ingerencji użytkownika w jego pracę.

Ekogroszek Włocławek – doskonałe parametry opału

Włocławek jest znany m.in. z wyrobów ceramicznych. Na szczególną uwagę zasługuje ręcznie malowany włocławski fajans. Miasto otoczone jest przez lasy uzdrowiskowe i słynie z wielu zabytków architektury. Dla mieszkańców sezon grzewczy to także konieczność poszukiwania odpowiedniej jakości opału, którym może być dobry ekogroszek we Włocławku.

Sprzedajemy opał w dwóch wersjach – w workach, a także luzem. Sposób dostawy do klienta nie ma jednak w żadnym stopniu wpływu na parametry opału. Zastosowanie naszego ekogroszku to gwarancja utrzymania stałej, optymalnej temperatury we wnętrzu domu. Podczas spalania wytwarzana jest niewielka ilość popiołu, jak również znikoma ilość siarki. Użytkownicy chętnie wykorzystują popiół jako naturalny nawóz np. do trawników. Dobry ekogroszek Włocławek to także odpowiednia wilgotność opału. Dzięki temu jest on w pełni bezpieczny dla pieca i zmniejsza ryzyko jego awaryjności. To efektywne, wydajne spalanie bez względu na producenta kotła.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek we Włocławku – cena

Poznaj nasz dobry ekogroszek Włocławek. To opał, który wyróżnia się nie tylko doskonałymi parametrami spalania, ale także przystępną ceną. Jesteśmy producentem, dlatego też oferujemy konkurencyjną cenę – bez pośredników. W sprzedaży detalicznej oraz hurtowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dowiedz się, jak efektywnie zapewnić ciepło w Twoim domu.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma