669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Ekogroszek Toruń to opał, który dostarcza odpowiednią dawkę ciepła już przy niewielkiej ilości. Dzięki temu jest w stanie zapewnić optymalną temperaturę w domu i osiągnąć zadaną wartość w krótkim czasie. Jego atutem są doskonałe parametry spalania. Podczas spalania produkowana jest niewielka ilość popiołu, a do atmosfery trafia znikoma ilość siarki. Ekogroszek w Toruniu jest więc z korzyścią dla użytkowników, jak i środowiska. Ponadto eliminuje konieczność częstego czyszczenia pieca. Zapewnij optymalną temperaturę w mieszkaniu w sezonie jesienno-zimowym.

Ekogroszek Toruń – wydajny opał do pieca

Toruń słynie m.in. z pierników, które znane są w całym kraju. To także miejsce urodzenia Mikołaja Kopernika. Będąc w tym mieście, nie sposób nie odwiedzić przepięknej starówki. Znajdują się tu liczne zabytki architektury. Sezon jesienno-zimowy to dla mieszkańców konieczność znalezienia opału o odpowiednich parametrach, którym może być dobry ekogroszek w Toruniu.

Dostępny w naszej ofercie opał sprzedawany jest w dwóch wersjach pakowania – w workach oraz luzem. Bez względu na rodzaj ekogroszek ma bardzo dobre parametry. To sprawia, że użytkownicy mogą cieszyć się stałą temperaturą w mieszkaniu w sezonie grzewczym. W trakcie spalania wytwarzana jest wyłącznie niewielka ilość popiołu oraz siarki. Popiół może być wykorzystany jako naturalny nawóz do użyźniania trawnika. Doskonałe parametry to także odpowiednia wilgotność opału. Dzięki temu ekogroszek Toruń jest bezpieczny dla pieca. Zapobiega awariom kotła, zapewniając efektywne spalanie bez względu na producenta kotła.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Toruniu – cena

Dobry ekogroszek Toruń to produkt, który nie tylko zapewnia doskonałe parametry spalania. Jest również dostępny w korzystnej cenie. Jesteśmy producentem opału, dostarczamy na rynek wysokiej jakości produkt – bez pośredników: w ofercie detalicznej i hurtowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zobacz, jak ekonomicznie ogrzać swój dom.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma