669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Ekogroszek Tomaszów Mazowiecki – opał o doskonałych parametrach dostępny online. Jego właściwości umożliwiają efektywne ogrzewanie domu w przystępnej cenie w całym sezonie jesienno-zimowym. Pozwala na szybkie osiągnięcie pożądanej temperatury w mieszkaniu i utrzymanie jej na stałym poziomie. Ekogroszek w Tomaszowie Mazowieckim spełnia wszystkie normy, które potwierdzają jego wysoką jakość oraz bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska. Opał o odpowiednich parametrach to również mniejsze ryzyko awaryjności pieca. Nasz produkt to wytwarzanie podczas spalania niewielkiej ilości siarki i popiołu, a także optymalna wilgotność.

   Ekogroszek Tomaszów Mazowiecki – opał wprost do Twojego domu

   Tomaszów Mazowiecki słynie m.in. z tego, że znajduje się u styku trzech regionów historyczno-kulturowych. To tworzy niepowtarzalny klimat tego miejsca. Aby znaleźć dobry ekogroszek w Tomaszowie Mazowieckim, wystarczy skorzystać z naszej oferty dostępnej online.

   Obejmuje ona opał sprzedawany w workach oraz luzem, w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Parametry ekogroszku są jednak takie same bez względu na wybraną ofertę i sposób dostawy. Na uwagę zasługuje fakt, że w trakcie spalania wytwarzana jest niewielka ilość popiołu. Może on następnie zostać użyty jako naturalny nawóz do trawników. Do atmosfery natomiast emitowana jest znikoma ilość siarki. Ponadto na uwagę zasługuje fakt niewielkiej wilgotności opału oraz brak zjawiska powstawania spieków. Dzięki temu ryzyko awarii pieca jest mniejsze.

   Ekogroszek Tomaszów Mazowiecki to opał, który pozwala na szybkie osiągnięcie pożądanej temperatury oraz utrzymanie jej na optymalnym poziomie. Jest bezpieczny dla ludzi oraz środowiska. To ekonomiczny sposób na ogrzanie domu.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Tomaszowie Mazowieckim – cena

   Ekogroszek Tomaszów Mazowiecki sprzedajemy online. Jesteśmy producentami, dlatego też możemy zaproponować konkurencyjną cenę – bez pośredników. W sprzedaży detalicznej i hurtowej.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zadbaj o ciepło w Twoim domu już dziś.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma