669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Ekogroszek syberyjski – czym się charakteryzuje?

   Syberia większości osobom kojarzy się z krainą wiecznego śniegu i z niczym więcej. Jednak trochę zaczyna się to zmieniać, odkąd w sklepach internetowych pojawił się….ekogroszek syberyjski. Nazwa brzmi całkiem ładnie, ogromne mrozy na Syberii dają jakąś nadzieję, że taki opał jest w stanie rozgrzać dom niezależnie od temperatury, która panuje na zewnątrz.

   Pewnie też urzekła Cię ta wizja i jesteś bardzo bliski wyszukania w wyszukiwarce Google hasła ekogroszek z Syberii i kliknięcia magicznego przycisku kup teraz. Chwila! Moment! A może te wszystkie hasła reklamowe, które tak zachwalają ten materiał opałowy nie mają nic wspólnego z prawdą? Sprawdź- zanim kupisz!

   .

   Co sprawia, że ekogroszek syberyjski wzbudza zaciekawienie?

   Przede wszystkim to, że jest o wiele tańszy od ekogroszku polskiego. Niestety, ale taka jest prawda. Dla wielu klientów liczy się tylko cena. Jednak jak sam wielokrotnie mogłeś się przekonać i dotyczy to wielu branż- niska cena rzadko idzie w parze z wysoką jakością.

   Atrakcyjna cena ekogroszku syberyjskiego bierze się stąd, że koszty pozyskania tego surowca są o wiele niższe niż w Polsce. Genialnie. Nie świadczy to dobrze o naszej gospodarce, skoro bardziej opłaca się kupować ekogroszek z Syberii niż Polski.

   Ok, ale to temat na oddzielny artykuł. Co jeszcze wyróżnia ekogroszek syberyjski? Przede wszystkim to, że jest on wydobywany metodą odkrywkową. W Polsce już nie stosujemy tego sposobu, ponieważ jest ona bardzo szkodliwa dla środowiska naturalnego.

   Jak widać w Rosji się tym nie przejmują. Jeszcze. W dodatku przy transporcie ekogroszku syberyjskiego zminimalizowano koszty dostawy. Trzeba wiedzieć też, że w Rosji górnictwo jest dofinansowane przez rząd.

   Wszystko świetnie. Ekogroszek syberyjski ma nie tylko niską cenę opału, ale również jego dostarczenie do Polski nie jest zbyt kosztowne.Cena ekogroszku syberyjskiego jest średni o 20% niższa niż polskiego, a przy tym jego parametry są znacznie ciekawsze. Zobacz sam.

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma