669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Ekogroszek syberyjski – czym się charakteryzuje?

Syberia większości osobom kojarzy się z krainą wiecznego śniegu i z niczym więcej. Jednak trochę zaczyna się to zmieniać, odkąd w sklepach internetowych pojawił się….ekogroszek syberyjski. Nazwa brzmi całkiem ładnie, ogromne mrozy na Syberii dają jakąś nadzieję, że taki opał jest w stanie rozgrzać dom niezależnie od temperatury, która panuje na zewnątrz.

Pewnie też urzekła Cię ta wizja i jesteś bardzo bliski wyszukania w wyszukiwarce Google hasła ekogroszek z Syberii i kliknięcia magicznego przycisku kup teraz. Chwila! Moment! A może te wszystkie hasła reklamowe, które tak zachwalają ten materiał opałowy nie mają nic wspólnego z prawdą? Sprawdź- zanim kupisz!

.

Co sprawia, że ekogroszek syberyjski wzbudza zaciekawienie?

Przede wszystkim to, że jest o wiele tańszy od ekogroszku polskiego. Niestety, ale taka jest prawda. Dla wielu klientów liczy się tylko cena. Jednak jak sam wielokrotnie mogłeś się przekonać i dotyczy to wielu branż- niska cena rzadko idzie w parze z wysoką jakością.

Atrakcyjna cena ekogroszku syberyjskiego bierze się stąd, że koszty pozyskania tego surowca są o wiele niższe niż w Polsce. Genialnie. Nie świadczy to dobrze o naszej gospodarce, skoro bardziej opłaca się kupować ekogroszek z Syberii niż Polski.

Ok, ale to temat na oddzielny artykuł. Co jeszcze wyróżnia ekogroszek syberyjski? Przede wszystkim to, że jest on wydobywany metodą odkrywkową. W Polsce już nie stosujemy tego sposobu, ponieważ jest ona bardzo szkodliwa dla środowiska naturalnego.

Jak widać w Rosji się tym nie przejmują. Jeszcze. W dodatku przy transporcie ekogroszku syberyjskiego zminimalizowano koszty dostawy. Trzeba wiedzieć też, że w Rosji górnictwo jest dofinansowane przez rząd.

Wszystko świetnie. Ekogroszek syberyjski ma nie tylko niską cenę opału, ale również jego dostarczenie do Polski nie jest zbyt kosztowne.Cena ekogroszku syberyjskiego jest średni o 20% niższa niż polskiego, a przy tym jego parametry są znacznie ciekawsze. Zobacz sam.

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma