669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Dobry ekogroszek Świecie to opał, dzięki któremu zapewnisz sobie optymalną temperaturę w domu w sezonie jesienno-zimowym. Oferowany przez nas produkt charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami spalania. W trakcie całego procesu wytwarzana jest niewielka ilość popiołu, a do atmosfery dostaje się znikoma ilość siarki. Zmniejsza to konieczność ingerencji użytkownika w obsługę pieca (m.in. rzadsze czyszczenie). Ekogroszek w Świecie jest bezpieczny dla użytkowników oraz środowiska. To sposób na zapewnienie stałej temperatury w mieszkaniu w sezonie grzewczym.

Ekogroszek Świecie – doskonałe paliwo do pieca

Świecie to jedno z najstarszych miast Polski. Znane jest m.in. ze swojego urokliwego położenia na malowniczej skarpie doliny, przy ujściu Wdy do Wisły. Znajdują się tu liczne zabytki, w tym zamek krzyżacki oraz mury ochronne. W sezonie grzewczym również i tutaj mieszkańcy muszą zatroszczyć się o dobry ekogroszek w Świecie.

Nasz opał sprzedajemy w dwóch wariantach – w workach oraz luzem. Rodzaj pakowania w żaden sposób nie wpływa na parametry ekogroszku. Ma on doskonałe właściwości, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się stałą temperaturą w domu w sezonie jesienno-zimowym. Podczas spalania produkowana jest niewielka ilość popiołu, dzięki czemu ograniczona zostaje częstotliwość czyszczenia pieca. Takie pozostałości po spalaniu można wykorzystać jako naturalny nawóz np. do trawnika. W trakcie spalania do atmosfery przedostaje się znikoma ilość siarki.

Ekogroszek Świecie jest w pełni bezpieczny dla pieca. Nie wpływa na jego prawidłową pracę, a dzięki odpowiednim parametrom zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii sprzętu.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Świecie – cena

Jesteśmy producentami opału, dlatego też nasz dobry ekogroszek Świecie możemy zaoferować w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach – bez pośredników. Oferta detaliczna oraz hurtowa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Poznaj najwyższej jakości ekogroszek w Twoim regionie.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma