669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Oferujemy wysokiej jakości ekogroszek Świdnica, za pomocą którego efektywnie ogrzejesz cały dom. Jesteśmy producentem opału o doskonałych parametrach spalania. Wydajne spalanie dostarcza odpowiedniej ilości ciepła, co pozwala także na utrzymanie stałej temperatury w mieszkaniu przez cały okres jesienno-zimowy. Oferowany przez nas ekogroszek w Świdnicy spełnia wszystkie normy. Podczas procesu spalania produkowana jest niewielka ilość popiołu i siarki. Opał jest bezpieczny dla ludzi, środowiska oraz pieca. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać nasz produkt.

Ekogroszek Świdnica – wysokiej klasy opał

Świdnica słynie m.in. z pięknych zabytków, od których nie można oderwać oczu. Niegdyś miasto znane było z produkcji piwa. W średniowieczu w wielu miejscach istniały specjalne Piwnice Świdnickie. Miejscowość słynna była również z produkcji noży, sukna i płótna. Mieszkańcy tego regionu, jak i innych obszarów w kraju, poszukują najlepszy ekogroszek w Świdnicy.

W zależności od potrzeb możesz wybrać opał w workach (paczkowany) lub też luzem. Ekogroszek workowany najchętniej wybierany jest przez odbiorców indywidualnych. Jest on łatwy w transporcie i magazynowaniu w kotłowni. Ponadto zapewnia również wygodne uzupełnianie podajnika. Ekogroszek Świdnica to jednak przede wszystkim świetne właściwości. Z jego pomocą można efektywnie ogrzać cały domu, utrzymując stałą temperaturę we wszystkich wnętrza. Podczas spalania powstaje niewielka ilość popiołu, a do atmosfery dostaje się niewiele siarki. Mniej czyszczenia, z korzyścią dla użytkownika i środowiska.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Świdnicy – cena

Jako producenci opału jesteśmy w stanie zaproponować przystępny cenowo ekogroszek w Świdnicy. To wygodne rozwiązanie, które nie tylko pozwoli efektywnie ogrzać dom, ale również zmniejszy ryzyko awaryjności pieca.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dowiedz się, jak efektywnie zapewnić ciepło w Twoim domu.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma