669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Oferujemy wysokiej jakości ekogroszek Świdnica, za pomocą którego efektywnie ogrzejesz cały dom. Jesteśmy producentem opału o doskonałych parametrach spalania. Wydajne spalanie dostarcza odpowiedniej ilości ciepła, co pozwala także na utrzymanie stałej temperatury w mieszkaniu przez cały okres jesienno-zimowy. Oferowany przez nas ekogroszek w Świdnicy spełnia wszystkie normy. Podczas procesu spalania produkowana jest niewielka ilość popiołu i siarki. Opał jest bezpieczny dla ludzi, środowiska oraz pieca. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać nasz produkt.

   Ekogroszek Świdnica – wysokiej klasy opał

   Świdnica słynie m.in. z pięknych zabytków, od których nie można oderwać oczu. Niegdyś miasto znane było z produkcji piwa. W średniowieczu w wielu miejscach istniały specjalne Piwnice Świdnickie. Miejscowość słynna była również z produkcji noży, sukna i płótna. Mieszkańcy tego regionu, jak i innych obszarów w kraju, poszukują najlepszy ekogroszek w Świdnicy.

   W zależności od potrzeb możesz wybrać opał w workach (paczkowany) lub też luzem. Ekogroszek workowany najchętniej wybierany jest przez odbiorców indywidualnych. Jest on łatwy w transporcie i magazynowaniu w kotłowni. Ponadto zapewnia również wygodne uzupełnianie podajnika. Ekogroszek Świdnica to jednak przede wszystkim świetne właściwości. Z jego pomocą można efektywnie ogrzać cały domu, utrzymując stałą temperaturę we wszystkich wnętrza. Podczas spalania powstaje niewielka ilość popiołu, a do atmosfery dostaje się niewiele siarki. Mniej czyszczenia, z korzyścią dla użytkownika i środowiska.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Świdnicy – cena

   Jako producenci opału jesteśmy w stanie zaproponować przystępny cenowo ekogroszek w Świdnicy. To wygodne rozwiązanie, które nie tylko pozwoli efektywnie ogrzać dom, ale również zmniejszy ryzyko awaryjności pieca.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dowiedz się, jak efektywnie zapewnić ciepło w Twoim domu.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma