669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Szukasz ekogroszek w Środzie Śląskiej? Przedstawiamy najwyższej jakości opał w przystępnej cenie, który dostarczy odpowiedniej dawki ciepła Twojemu domowi. Ekogroszek charakteryzuje się doskonałymi parametrami spalania. Jest nie tylko odpowiednio kaloryczny, ale również bezpieczny dla ludzi, środowiska oraz pieca. Wysoka jakość sprawia, że kupując nasz ekogroszek Środa Śląska, zapewnisz efektywne ogrzewanie mieszkania. Dlaczego warto zdecydować się na nasz opał? Czym wyróżnia się na tle konkurencji?

Ekogroszek w Środzie Śląskiej – opał wprost od producenta

Środa Śląska znana jest m.in. ze skarbu średzkiego. Są to średniowieczne klejnoty koronne, które odkryto dopiero w ubiegłym wieku. Można je obejrzeć w starym ratuszu, w którym obecnie funkcjonuje Muzeum Regionalne. Region ten słynie z wielu rzeczy, jednak także i tutaj mieszkańcy starają się znaleźć najlepszy ekogroszek w Środzie Śląskiej.

Oferowany przez nas opał dostępny jest w dwóch wariantach: paczkowany (w workach) oraz luzem. Każdy odbiorca może więc dopasować sposób pakowania do swoich potrzeb. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i odbiorców hurtowych. Ekogroszek Środa Śląska to opał o doskonałych parametrach spalania. W trakcie spalania powstaje niewiele popiołu, a do atmosfery dostaje się znikoma ilość siarki. To podwójna korzyść – mniej czyszczenia dla użytkownika i mniej szkodliwych substancji dla środowiska.

Ekogroszek w Środzie Śląskiej pozwala na efektywne odgrzanie całego domu oraz utrzymanie stałej temperatury przez cały okres jesienno-zimowy. Opał workowany chętnie wybierany jest przez klientów indywidualnych. Jest to wygodniejszy w magazynowaniu i uzupełnianiu podajnika.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek Środa Śląska – cena

Jesteśmy producentami, dlatego też nasz ekogroszek w Środzie Śląskiej dostępny jest w przystępnej, atrakcyjnej dla odbiorców cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zobacz, jak ekonomicznie ogrzać swój dom.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma