669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Dobry ekogroszek Sieradz – wysokiej jakości opał dostępny online. Nasz produkt to połączenie doskonałych parametrów i korzystnej ceny. To sposób na wydajne ogrzanie domu w sezonie grzewczym. Z jego pomocą można szybko osiągnąć pożądaną temperaturę i utrzymać ją na optymalnym poziomie. Ekogroszek w Sieradzu produkowany jest zgodnie z normami, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla ludzi i środowiska. Ponadto wysokiej jakości opał to także mniejsze ryzyko awaryjności pieca. W trakcie spalania produkowana jest niewielka ilość siarki oraz znikoma ilość popiołu.

   Ekogroszek Sieradz – wysokiej jakości paliwo do Twojego pieca

   Sieradz jest znany m.in. z licznych zabytków architektury. Ciekawostką jest Dom Kata, który kryje w sobie pozostałości XIV-wiecznej baszty i murów obronnych. To miasto o bogatej historii, chociaż teraz nieco zapomniane. Dobry ekogroszek w Sieradzu to nie problem – wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.

   W naszej ofercie dostępnej online jest ekogroszek w workach oraz luzem. Przygotowaliśmy propozycję dla nabywców detalicznych, a także hurtowych. Bez względu na wybraną opcję parametry opału pozostają bez zmian. Podczas spalania produkowana jest niewielka ilość popiołu, która później może zostać wykorzystana do nawożenia ogródka. Atutem jest także wydzielanie znikomej ilości siarki do atmosfery. Niewielka wilgotność ekogroszku sprawia, że opał wydajnie się spala oraz minimalizuje ryzyko awarii kotła.

   Ekogroszek Sieradz jest opałem w pełni bezpiecznym dla ludzi oraz środowiska. To sposób na osiągnięcie optymalnej temperatury w domu w szybkim czasie. Zapewnij sobie przyjemne ciepło w sezonie grzewczym.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Sieradzu – cena

   Ekogroszek Sieradz dostępny jest online – w sprzedaży bezpośrednio od producenta. Oferujemy konkurencyjne ceny z zachowaniem doskonałych parametrów opału. Bez pośredników, w sprzedaży detalicznej i hurtowej.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zatroszcz się o ciepło w Twoim domu już dziś.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma