669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Ekogroszek Rzeszów

Oferujemy ekogroszek w naszym sklepie internetowym, który nie dość, że ma niską cenę, to jeszcze na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W branży handlu opałem, w tym ekogroszkiem, działamy od bardzo wielu lat. Dzięki temu wiemy, jaki opał ma odpowiednią jakość, a jaki nie.

Możesz mieć pewność, że nie sprzedamy Ci czegoś, co nie jest tego warte. Niestety wielu sprzedawców ma w swojej ofercie takie ekogroszek w Rzeszowie. Dostarczamy ekogroszek w workach na palecie.

Oferujemy workowany ekogroszek z dostawą gratis na terenie całego kraju. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Polsce, w których oferowany jest ekonomiczny i ekologiczny ekogroszek.

 

Eko Groszek Rzeszów

Jest on najlepszym wyborem do kotłów z automatycznym podajnikiem. Cały czas się rozwijamy i dążymy do perfekcji. Mamy wieloletnie doświadczenie i niekwestionowaną pozycję w branży. Proponujemy naszym Klientom (nie tylko z Rzeszowa, ale z całej Polski) najwyższej jakości suchy oraz niespiekający się ekogroszek.

Do naszego ekogroszku zawsze dołączamy certyfikaty zgodności. Każdy worek zawiera w sobie dokładnie 25 kg wysokiej jakości ekogroszku. Bardzo tego pilnujemy.

W dodatku, aby oszczędzić czas i pieniądze, umożliwiamy Ci zamówienie go przez Internet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.