669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Ekogroszek rosyjski, ekogroszek ruski, ekogroszek we Wschodu. Nazwy są różne, ale chodzi o ten sam materiał opałowy. Na rynku jest naprawdę szeroka oferta węgla workowanego ze wschodu. Jedno jest pewne. Jest on o wiele tańszy niż polski ekogroszek. Czy warto go kupić, czy to tylko kolejny chwyt marketingowy? Spójrzmy najpierw na polski węgiel.

.

Ekogroszek Rosyjski CENA

Cena ekogroszku ruskiego jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z polskim.  Polski ekogroszek jest niby ekologiczny, a co za tym idzie emituje o wiele mniej szkodliwych substancji do atmosfery.Ale czy tak naprawde jest?

To rosyjski ekogroszek ma znaczni mniej siarki i popiołu

Dzięki temu zmniejsza się też ilość smogu. Paląc ekogroszkiem ruskim możesz też regulować proces grzewczy. Wystarczy, że zapełnisz pojemnik zbiorczy ekogroszkiem, a później ustawisz odpowiednią temperaturę na kotle. W teorii ogrzewanie ruskim ekogroszkiem jest również ekonomiczne.

Jak tylko zaczniesz się orientować w temacie, to bardzo szybko dojdziesz do wniosku, że polski ekogroszek jest po prostu drogi! W dodatku jeżeli będziesz chciał przyoszczędzić, to możesz się bardzo mocno naciąć. Polski ekogroszek bez certyfikatu to najczęściej opał, który tworzy spieki mogące uszkodzić Twój piec.

W dodatku po jego spaleniu pozostaje spora ilość popiołu i będziesz musiał często czyścić kocioł. Czy jest jakaś dobra alternatywa? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google hasło ekogroszek i szybko znajdziesz strony, na których możesz kupić ekogroszek rosyjski w dobre cenie. Możesz spotkać takie hasła, jak to poniżej (wymyślone przez nas).

.

Tani ekogroszek – tylko z Rosji!

Na pewno jak widzisz taki lub podobny nagłówek, to wzbudza on Twoje zaciekawienie. W szczególności, jeżeli właśnie zbliża się sezon grzewczy, a Ty jeszcze nie wybrałeś opału.

Postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości. Wysokokaloryczny ekogroszek rosyjski posiada bardzo wiele zalet. Dobrej jakości ekogroszek rosyjski z Rosji, z Kuźnieckiego Zagłębia Węglowego na Syberii.

Warto jest wybrać ekogroszek rosyjski, który posiada stosowne certyfikaty, potwierdzające wszystkie jego parametry. Dobrej jakości ekogroszek rosyjski nie tworzy spieków i zostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu. My polecamy Ci Ekogroszek Ogień, który dodatkowo posiada minimalne ilości siarki i wysoką wartość opałową. Jest pakowany w wygodne worki po 25 kg. Oferujemy darmową dostawę na terenie całej Polski.

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
✅ Granulacja - 8-25mm
Spiekalność - 0 RI
✅ Popiół - do 3%
Zawartość Siarki - 0,15%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
✅ Granulacja - 8-25mm
Spiekalność - 0-5 RI
✅ Popiół - do 2,5%
Zawartość Siarki - 0,2%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
✅ Granulacja - 8-25mm
Spiekalność - 0 RI
✅ Popiół - 2,5%
Zawartość Siarki - 0,15%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma