669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Promocje na ekogroszek

   Promocja Ekogroszku trwa. O tym, że warto kupować ekogroszek nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Jest to materiał opałowy bardzo przyjazny dla środowiska naturalnego, pasuje do kotłów 5 klasy, które są bardzo nowoczesne i praktycznie nie wymagają ingerencji człowieka przez kilka dni. W dodatku ekogroszek to materiał opałowy, który jest dosyć tani. Jeżeli nie kupiłeś jeszcze opału na tę zimę, to pora poszukać promocji na ekogroszek

   .

   Jak znaleźć promocje na ekogroszek?

   Dobrym pomysłem jest przejrzenie ofert sklepów internetowych. Wiele z nich ma na stanie ekogroszek w bardzo atrakcyjnych cenach. W sklepach internetowych często można znaleźć ekogroszek workowany w promocji.

   Ekogroszek pakowany w worki po 25 kg to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto nie może samodzielnie przetransportować dużych ilości węgla (z różnych powodów). W dodatku kupno ekogroszku workowanego pozwali Ci zaoszczędzić miejsce w kotłowni. Nie musisz już mieć przed nią ogromnej góry węgla, który jesteś zmuszony wrzucać do kotłowni łopata po łopacie.

   .

   Jak wyglądają promocje na ekogroszek w sklepach internetowych?

   Tutaj jest różnie. Jedni oferują niższe ceny za tonę ekogroszku. Inni natomiast proponują ekogroszek workowany w promocyjnych cenach. Część sklepów internetowych oferuje klientom darmową dostawę, niezależnie od ilości zamówionego ekogroszku. Ta oferta jest szczególnie korzystna dla wszystkich tych osób, które chcą zamówić po przykład 100 kilogramów ekogroszku, czyli 4 worki. Na stacjonarnym składzie opału nie ma takiej możliwości, trzeba brać od razu tonę.

   .

   Czy na ekogroszek Ogień są jakieś promocje?

   Od lat specjalizujemy się w sprzedaży ekogroszku. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Nie oznacza to jednak, że nasz ekogroszek Ogień musi być drogi. Od czasu do czasu organizujemy promocje na ekogroszek. Polegają one między innymi na tym, że oferujemy darmową dostawę na terenie całego kraju oraz niższe ceny za konkretny rodzaj ekogroszku. Na przykład teraz mamy promocję na ekogroszek Ogień, Ogień Premium oraz Ultra.

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma