669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Ekogroszek Poznań

Sprzedajemy ekogroszek workowany w atrakcyjnych cenach. Działamy nie tylko w Poznaniu, ale również w całej Polsce. W naszej ofercie posiadamy wysokogatunkowy ekogroszek, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W branży handlu opałem, w tym ekogroszkiem  jesteśmy już od bardzo wielu lat. Oferujemy darmową dostawę ekogroszku w całej Polsce.

Ekogroszek wysylamy tylko w dni robocze, ale za to robimy to bardzo szybko. Kupno ekogroszku w Poznaniu na stacjonarnym składzie opału wiąże się z tym, że często po jego kupieniu trzeba sobie organizować dodatkowy transport. Dajemy Ci gwarancję, że nasz ekogroszek jest ekonomiczny i ekologiczny.

 

Eko Groszek Poznań

W branży jesteśmy od momentu, kiedy stały się powszechne kotły z automatycznym podajnikiem. Mamy bogate doświadczenie, specjalistyczną wiedzę i nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z polskimi kopalniami. Te wszystkie nasze zalety.

Dzięki temu możemy zapewnić osobom, które nie tylko mieszkają w Poznaniu, ale w całej Polsce wysokiej jakości, suchy oraz niespiekający ekogroszek, który ma wspaniałe parametry i kaloryczność. Oferujemy polski ekogroszek o najwyższej jakości. Nasz ekogroszek można stosować w nowoczesnych kotłach trzeciej, czwartej i piątej klasy  według polskiej normy PN-EN 303-5:2012.

Zapraszamy do kontaktowania się z naszym sklepem internetowym.