669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Ekogroszek Pabianice – kup opał online z dostawą bez wychodzenia z domu. Oferowany przez nas produkt łączy w sobie najlepsze właściwości – doskonałe parametry i przystępną cenę. Z jego pomocą efektywnie ogrzejesz swój dom w sezonie jesienno-zimowym. Ekogroszek w Pabianicach wytwarzany jest z uwzględnieniem ścisłych norm, które zapewniają bezpieczeństwo ludziom oraz środowisku. Wysokiej jakości opał czuwa nad bezpieczeństwem pieca – minimalizuje ryzyko awarii oraz problem powstawania spieków. Podczas spalania wytwarzana jest niewielka ilość popiołu, a do atmosfery dostaje się znikoma ilość siarki. Zaletą jest także niewielka wilgotność opału.

Ekogroszek Pabianice – doskonały ekogroszek online

Pabianice znane są m.in. z tego, że niegdyś stanowiły jeden z najbardziej znanych ośrodków przemysłu włókienniczego. Bezpośrednio w ich pobliżu znajduje się miasto Łódź. Mieszkańcy co roku poszukują ekogroszek w Pabianicach – o doskonałych parametrach i wydajnym spalaniu.

Oferujemy sprzedaż wysokiej jakości opału przez Internet. W naszej ofercie dostępny jest ekogroszek w workach oraz luzem. Sprzedaż detaliczna i hurtowa. Bez względu na wybór wariantu parametry ekogroszku pozostają bez zmian. Nasz opał podczas spalania wydziela niewielką ilość siarki do atmosfery, a także produkuje znikomą ilość popiołu. Popularnie wykorzystywany jest on jako naturalny nawóz. Jako bezpieczny opał o niewielkiej wilgotności nie wpływa na pracę kotła oraz nie powoduje spieków. Ma to wpływ na mniejsze ryzyko awaryjności.

Ekogroszek Pabianice to opał bezpieczny dla ludzi i środowiska. Z jego pomocą można szybko osiągnąć pożądaną temperaturę w domu. To wydajne ogrzewanie przez cały sezon jesienno-zimowy bez wychodzenia z domu.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Pabianicach – cena

Dobry ekogroszek Pabianice sprzedawany jest online bezpośrednio od producenta. Stąd też konkurencyjna cena – bez pośredników. Opał dostępny w sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie odkładaj decyzji o zakupie na później.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

22 398 88 36

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
✅ Granulacja - 8-25mm
Spiekalność - 0 RI
✅ Popiół - do 3%
Zawartość Siarki - 0,15%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
✅ Granulacja - 8-25mm
Spiekalność - 0-5 RI
✅ Popiół - do 2,5%
Zawartość Siarki - 0,2%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
✅ Granulacja - 8-25mm
Spiekalność - 0 RI
✅ Popiół - 2,5%
Zawartość Siarki - 0,15%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma