669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Ekogroszek Opole

Mamy szerokie doświadczenie w handlu ekogroszkiem. Nie tylko w Opolu, ale w całej Polsce, ponieważ działamy przez Internet.  Dzięki temu możemy Ci zapewnić paliwo o najwyższej jakości, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek  staje się coraz bardziej popularnym materiałem opałowym, nie tylko w Opolu.

Ekogroszek w  jest paliwem stałym produkowanym w węgla kamiennego albo brunatnego. W procesie produkcji węgiel zostaje skruszony i przesiany przez sito. Proces kruszenia oraz przesiewu prowadzi do powstania materiału o granulacji od 5 mm do 25 mm. Następnie płucze się ekogroszek. To powoduje, że pozbywamy się miału.

Ekogroszek jest wytwarzany z wysokokalorycznego węgla kamiennego. Ma on niską spiekalność. Bardzo istotnym parametrem jest właściwa temperatura mięknienia oraz spiekania popiołu i niska zawartość siarki. Ekogroszek jest ekologiczny.

 

Eko Groszek Opole

Paląc naszym ekogroszkiem w piecach, które są wyposażone w palnik retortowy, użytkownik zmniejsza emisję tlenku siarki oraz tlenku węgla do atmosfery. Kupowanie ekogroszku przez internet jest o wiele tańsze, niż na tradycyjnym składzie opału.  W dodatku możemy Ci zaoferować ekogroszek, który nie posiada żadnych spieków, za to ma wszystkie niezbędne certyfikaty.

Stacjonarne kupowanie ekogroszku w Opolu, nie zawsze daje gwarancję wysokiej jakości materiału opałowego. Natomiast kupno go u nas przez Internet, to pewność, że tej zimy zaoszczędzisz i będziesz miał ciepło w domu.