669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Ekogroszek Oleśnica – jak znaleźć opał łączący w sobie przystępną cenę oraz doskonałe parametry? Przedstawiamy nasz ekogroszek, który pozwoli zapewnić optymalną temperaturę w każdym domu. Zakupy u sprawdzonego producenta dadzą bezpieczeństwo użytkowania – zarówno dla ludzi, jak i środowiska oraz pieca. Dobry ekogroszek w Oleśnicy to gwarancja bezawaryjności pieca oraz pewność, że zawsze po powrocie do domu będzie nas czekać przyjemne ciepło. Oferowany przez nas opał charakteryzuje się optymalnymi parametrami, które doceniają zadowoleni klienci.

Ekogroszek Oleśnica – ciepło dla każdego domu

Oleśnica słynie m.in. z przepięknych zabytków (wiele z czasów średniowiecza), a także piękna krajobrazu. Miasto otaczają mury obronne, które są świadkiem bogatej historii tej miejscowości.

Tylko najwyższej jakości ekogroszek w Oleśnicy pozwoli na utrzymanie optymalnej temperatury w całym domu. Doskonałe parametry czuwają nad tym, aby spalanie odbywało się w sposób równomierny. Wysoka kaloryczność zapewnia odpowiednią dawkę ciepła oraz efektywne ogrzewanie wszystkich pomieszczeń. Na uwagę zasługuje fakt, że opał nie spieka się, lecz spala, wytwarzając niewielką ilość popiołu. Nasz ekogroszek Oleśnica emituje również niewielką ilość siarki podczas spalania. A więc z korzyścią dla Ciebie, Twojej rodziny, portfela oraz środowiska.

Opał jest niezbędny do utrzymania optymalnej temperatury w mieszkaniu w okresie jesienno-zimowym. Nasz ekogroszek sprzedawany jest w workach, a także luzem. Ekogroszek workowany zazwyczaj wybierają klienci indywidualni. Umożliwia on m.in. wygodne uzupełnianie podajnika.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Oleśnicy – cena

Jesteśmy producentem ekogroszku, dlatego też oferujemy naszym klientom opał o najwyższej jakości parametrach w przystępnej cenie. Nasz ekogroszek Oleśnica pozwoli Ci na wydajne ogrzewanie domu przez cały sezon jesienno-zimowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Poznaj najwyższej jakości ekogroszek w Twoim regionie.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma