669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Dobry ekogroszek Łuków – poznaj wysokiej jakości opał w Twoim mieście. Oferujemy produkt, który stanowi połączenie doskonałych parametrów spalania oraz konkurencyjnej ceny. Opał umożliwia efektywne ogrzanie mieszkania w sezonie grzewczym. Z jego pomocą można szybko osiągnąć pożądaną temperaturę i utrzymać ją na stałym poziomie. Ekogroszek w Łukowie jest bezpieczny dla użytkowników oraz środowiska, co potwierdzają normy, które spełnia. Wyróżnia się niewielką wilgotnością, a podczas spalania powstaje znikoma ilość siarki i popiołu. Oto ekogroszek, który chętnie wybierają zadowoleni klienci.

Ekogroszek Łuków – najlepszy opał w Twojej okolicy

Łuków słynie m.in. z bogatej historii. Niegdyś znany był z organizacji targów oraz produkcji sukna. Miasto znacznie straciło na znaczeniu w wyniku wojny polsko-szwedzkiej w XVII wieku. Również tutaj co roku mieszkańcy muszą zadbać o dostawę opału, którym jest dobry ekogroszek w Łukowie.

Sprzedawany przez nas opał jest dostępny pakowany w worki lub też luzem. Oferowany ekogroszek wykazuje doskonałe właściwości. W trakcie procesu spalania do atmosfery dostaje się znikoma ilość siarki – z korzyścią dla środowiska. Produkowana jest także niewielka ilość popiołu, który może być później wykorzystany np. jako naturalny nawóz. Użytkownik nie musi się również martwić o zbyt częste czyszczenie kotła. Na uwagę zasługuje także niewielka wilgotność opału.

Dobry ekogroszek Łuków to produkt bezpieczny dla domowników i środowiska. To sposób na efektywne ogrzewanie domu w sezonie jesienno-zimowym. W opcji pakowanej w worki doskonale spisuje się w przypadku użytkowników indywidualnych – m.in. podczas uzupełniania podajnika oraz magazynowania w kotłowni.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Łukowie – cena

Oferowany przez nas ekogroszek Łuków to nie tylko świetne parametry, ale również przystępna cena. Jako producenci opału możemy zaoferować konkurencyjną cenę – bez pośredników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zatroszcz się o ciepło w Twoim domu już dziś.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma