669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Ekogroszek Lubin – dowiedz się, gdzie zamówić najwyższej jakości opał w Twojej okolicy. Dostarczamy klientom ekogroszek o bardzo dobrych parametrach. Umożliwia efektywne ogrzewanie domu za przystępną cenę. Doskonałej jakości opał to także bezpieczeństwo Ciebie, Twoich najbliższych oraz pieca. Nasz ekogroszek w Lubinie sprawi, że w Twoim domu będzie tak ciepło, jak jeszcze nigdy wcześniej. Odpowiednia kaloryczność pozwala na utrzymanie stałej temperatury w mieszkaniu. Dlaczego warto wybrać nasz opał?

Ekogroszek Lubin – opał o doskonałych parametrach

Lubin znany jest m.in. z produkcji miedzi i srebra. Miasto to od lat związane jest z przemysłem wydobywczym oraz przetwórczym rudy miedzi. Miejscowość zachęca do odwiedzin również ze względu na wiele zabytków. Jak w każdym regionie, również tutaj mieszkańcy poszukują najlepszy ekogroszek w Lubinie.

Sprzedajemy opał workowany oraz luzem – dopasowany do potrzeb naszych odbiorców. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno użytkownicy indywidualni, jak i hurtowi (np. małe i duże przedsiębiorstwa). Ekogroszek Lubin to wysokiej jakości opał, który odznacza się doskonałymi parametrami. Na uwagę zasługuje niewielka ilość popiołu generowana podczas spalania, a także niewielka ilość siarki. Dzięki temu użytkownicy nie muszą martwić się o zbyt częste czyszczenie pieca.

Za pomocą ekogroszku można zapewnić efektywne ogrzewanie domu w sezonie jesienno-zimowym. Już niewielka ilość wytwarza potężną dawkę ciepła. Klienci indywidualni chętnie wybierają ekogroszek workowany, który można komfortowo nasypać do podajnika oraz magazynować w kotłowni.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Lubinie – cena

Oferowany przez nasz ekogroszek Lubin to przystępny cenowo opał. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, możemy zaoferować naszym klientom doskonały stosunek jakości do ceny. Kupując u nas, kupujesz bez pośredników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnij ciepło sobie i swoim bliskim.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma