669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Ekogroszek Lubin – dowiedz się, gdzie zamówić najwyższej jakości opał w Twojej okolicy. Dostarczamy klientom ekogroszek o bardzo dobrych parametrach. Umożliwia efektywne ogrzewanie domu za przystępną cenę. Doskonałej jakości opał to także bezpieczeństwo Ciebie, Twoich najbliższych oraz pieca. Nasz ekogroszek w Lubinie sprawi, że w Twoim domu będzie tak ciepło, jak jeszcze nigdy wcześniej. Odpowiednia kaloryczność pozwala na utrzymanie stałej temperatury w mieszkaniu. Dlaczego warto wybrać nasz opał?

   Ekogroszek Lubin – opał o doskonałych parametrach

   Lubin znany jest m.in. z produkcji miedzi i srebra. Miasto to od lat związane jest z przemysłem wydobywczym oraz przetwórczym rudy miedzi. Miejscowość zachęca do odwiedzin również ze względu na wiele zabytków. Jak w każdym regionie, również tutaj mieszkańcy poszukują najlepszy ekogroszek w Lubinie.

   Sprzedajemy opał workowany oraz luzem – dopasowany do potrzeb naszych odbiorców. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno użytkownicy indywidualni, jak i hurtowi (np. małe i duże przedsiębiorstwa). Ekogroszek Lubin to wysokiej jakości opał, który odznacza się doskonałymi parametrami. Na uwagę zasługuje niewielka ilość popiołu generowana podczas spalania, a także niewielka ilość siarki. Dzięki temu użytkownicy nie muszą martwić się o zbyt częste czyszczenie pieca.

   Za pomocą ekogroszku można zapewnić efektywne ogrzewanie domu w sezonie jesienno-zimowym. Już niewielka ilość wytwarza potężną dawkę ciepła. Klienci indywidualni chętnie wybierają ekogroszek workowany, który można komfortowo nasypać do podajnika oraz magazynować w kotłowni.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Lubinie – cena

   Oferowany przez nasz ekogroszek Lubin to przystępny cenowo opał. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, możemy zaoferować naszym klientom doskonały stosunek jakości do ceny. Kupując u nas, kupujesz bez pośredników.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnij ciepło sobie i swoim bliskim.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma