669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Ekogroszek lubelskie – poznaj ceny opału w Twoim województwie. Oferowany przez nas opał wyróżniają doskonałe parametry, które pozwalają na utrzymanie stałej temperatury w domu w okresie grzewczym. Ekogroszek w województwie lubelskim można kupić w workach lub też luzem. Bez względu na sposób dostawy właściwości opału pozostają bez zmian. Jesteśmy producentem ekogroszku, dlatego też możemy zaoferować przystępną cenę opału (bez pośredników) bez strat na jego jakości. Dowiedz się, co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji w Twojej okolicy.

Ekogroszek w lubelskim – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dobry ekogroszek województwo lubelskie to opał, który wyróżnia się doskonałymi parametrami spalania. Gwarantuje wydajne spalanie, w trakcie którego produkowana jest niewielka ilość popiołu. Na uwagę zasługuje brak spiekalności, a także wydzielanie niewielkiej ilości siarki do atmosfery. Ekogroszek jest bezpieczny dla domowników i środowiska. Ponadto nie wpływa w żaden sposób na prawidłową pracę kotła. To minimalizuje ryzyko awarii sprzętu. Oferowany przez nas opał pozwoli za szybkie osiągnięcie zadanej temperatury w domu oraz jej utrzymanie na optymalnym poziomie w całym sezonie grzewczym.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek lubelskie – cena

Dobry ekogroszek w lubelskim to nie tylko świetne parametry, ale także przystępna cena. Jesteśmy producentem opału – przygotowaliśmy atrakcyjne warunki dla klientów detalicznych i hurtowych. Oferujemy konkurencyjne ceny – bez pośredników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Postaw na sprawdzone rozwiązanie.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma