669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Dobry ekogroszek Łowicz – opał online, który możesz zamówić z dowozem wprost do swojego domu. Nasz produkt stanowi połączenie doskonałych parametrów oraz konkurencyjnej ceny. To sposób na efektywne ogrzanie mieszkania w sezonie grzewczym. Ekogroszek w Łowiczu został wyprodukowany z uwzględnieniem wszelkich przepisów, dzięki czemu spełnia normy potwierdzające jego bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska. Optymalne parametry czuwają również nad prawidłową pracą pieca, dzięki czemu w trakcie spalania produkowana jest niewielka ilość siarki i popiołu. Atutem jest niska wilgotność i brak spiekalności opału.

Ekogroszek Łowicz – internetowa sprzedaż opału

Łowicz słynie m.in. z licznych zabytków architektury, a także pięknych krajobrazów wokół miasta. Niegdyś szczególnie znane były jarmarki łowickie. Mieszkańcy okolic, podobnie jak i całego kraju, muszą także co roku kupować dobry ekogroszek w Łowiczu.

Jesteśmy producentem sprzedającym opał online. Dostępny w workach oraz luzem, w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Bez względu na ofertę parametry ekogroszku pozostają bez zmian. Podczas spalania do atmosfery dostaje się niewielka ilość siarki. Produkowana jest także znikoma ilość popiołu, który z powodzeniem może służyć jako naturalny nawóz. Bezpieczny opał to także taki, który nie wpływa negatywnie na pracę kotła. Nasz produkt ma niewielką wilgotność oraz nie występuje problem spiekania się.

Ekogroszek Łowicz jest w pełni bezpieczny dla ludzi oraz otoczenia. To sposób na efektywne ogrzewanie domu bez wychodzenia z niego – z dostawą online pod drzwi. Jego parametry powalają na szybkie osiągnięcie zadanej temperatury i utrzymanie jej w całym sezonie jesienno-zimowym.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Łowiczu – cena

Ekogroszek Łowicz to produkt bezpośrednio od producenta. Dzięki temu, że jest sprzedawany bez pośredników, jego cena jest konkurencyjna na tle innych ofert.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy połączenie przystępnej ceny i wydajnego spalania.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma