669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Ekogroszek Lipno to dobry opał, który możesz znaleźć w swoim regionie. Produkowany przez nas ekogroszek wyróżnia się doskonałymi parametrami spalania, dostarczając odpowiednią ilość ciepła do ogrzania Twojego domu w sezonie jesienno-zimowym. Opał spełnia niezbędne normy, które są potwierdzeniem bezpieczeństwa dla użytkowników oraz środowiska. Bez względu na typ pieca ekogroszek w Lipnie równomiernie się spala – bez spieków oraz nadmiernej ilości popiołu. Opał pozwala na zachowanie stałej temperatury w mieszkaniu. Przyjemnie jest wrócić do domu pełnego ciepła.

Ekogroszek Lipno – dobry ekogroszek w Twoim regionie

Lipno słynie m.in. z licznych zabytków architektury. Na uwagę zasługuje również park miejski, który łączy w sobie drzewostan naturalny oraz założenia parkowe. Wokół miasta roztaczają się piękne widoki. Sezon jesienno-zimowy przynosi jednak konieczność zajęcia się kwestią dotyczącą poszukiwań dobrego opału – a może nim być ekogroszek w Lipnie.

Sprzedawany przez nas opał dostępny jest w wersji paczkowanej (w workach) oraz luzem. Rodzaj dostawy nie ma jednak znaczenia, ponieważ ekogroszek ma te same właściwości. Użytkownicy mogą cieszyć się wydajnym spalaniem, co pozwala na zapewnienie optymalnej temperatury w domu. Ponadto w trakcie spalania wytwarzana jest niewielka ilość popiołu – eliminuje to konieczność częstego czyszczenia pieca. Warto wiedzieć, że popiół może zostać wykorzystany w formie nawozu do trawników. Atutem jest także niewielka ilość siarki emitowana do atmosfery.

Ekogroszek Lipno jest bezpieczny dla środowiska oraz użytkowników. Nie wpływa w żaden sposób na prawidłową pracę pieca, co zmniejsza ryzyko awarii sprzętu.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Lipnie – cena

Dobry ekogroszek Lipno to opał, który oferujemy w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Jako producent opału możemy dostarczyć ekogroszek w przystępnej, konkurencyjnej cenie – bez pośredników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnij ciepło sobie i swoim bliskim.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma