669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Ekogroszek Lipno to dobry opał, który możesz znaleźć w swoim regionie. Produkowany przez nas ekogroszek wyróżnia się doskonałymi parametrami spalania, dostarczając odpowiednią ilość ciepła do ogrzania Twojego domu w sezonie jesienno-zimowym. Opał spełnia niezbędne normy, które są potwierdzeniem bezpieczeństwa dla użytkowników oraz środowiska. Bez względu na typ pieca ekogroszek w Lipnie równomiernie się spala – bez spieków oraz nadmiernej ilości popiołu. Opał pozwala na zachowanie stałej temperatury w mieszkaniu. Przyjemnie jest wrócić do domu pełnego ciepła.

   Ekogroszek Lipno – dobry ekogroszek w Twoim regionie

   Lipno słynie m.in. z licznych zabytków architektury. Na uwagę zasługuje również park miejski, który łączy w sobie drzewostan naturalny oraz założenia parkowe. Wokół miasta roztaczają się piękne widoki. Sezon jesienno-zimowy przynosi jednak konieczność zajęcia się kwestią dotyczącą poszukiwań dobrego opału – a może nim być ekogroszek w Lipnie.

   Sprzedawany przez nas opał dostępny jest w wersji paczkowanej (w workach) oraz luzem. Rodzaj dostawy nie ma jednak znaczenia, ponieważ ekogroszek ma te same właściwości. Użytkownicy mogą cieszyć się wydajnym spalaniem, co pozwala na zapewnienie optymalnej temperatury w domu. Ponadto w trakcie spalania wytwarzana jest niewielka ilość popiołu – eliminuje to konieczność częstego czyszczenia pieca. Warto wiedzieć, że popiół może zostać wykorzystany w formie nawozu do trawników. Atutem jest także niewielka ilość siarki emitowana do atmosfery.

   Ekogroszek Lipno jest bezpieczny dla środowiska oraz użytkowników. Nie wpływa w żaden sposób na prawidłową pracę pieca, co zmniejsza ryzyko awarii sprzętu.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Lipnie – cena

   Dobry ekogroszek Lipno to opał, który oferujemy w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Jako producent opału możemy dostarczyć ekogroszek w przystępnej, konkurencyjnej cenie – bez pośredników.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnij ciepło sobie i swoim bliskim.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma