669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Ekogroszek Legnica – najwyższej jakości opał w Twoim regionie. Przedstawiamy ekogroszek, który łączy w sobie doskonałe parametry spalania oraz atrakcyjną, przystępną cenę. Jeżeli zależy Ci na efektywnym ogrzaniu domu, bezpieczeństwie Twojej rodziny oraz bezawaryjności pieca doskonale trafiłeś. Oferowany przez nas ekogroszek w Legnicy wykorzysta optymalną wydajność Twojego pieca bez względu na jego rodzaj i producenta. Wybór niskiej jakości opału może być szkodliwy dla środowiska, Twoich najbliższych, a także budżetu domowego. Dlatego postaw na sprawdzone rozwiązania.

   Ekogroszek Legnica – poznaj wysokiej jakości opał

   Legnica słynie m.in. z organizacji wyjątkowych imprez o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym, huty miedzi, a także licznych, ciekawych zabytków, które warto odwiedzić. Jest to jedna z najbardziej znanych miejscowości w południowej części kraju. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby kupić wysokiej jakości ekogroszek w Legnicy.

   Oferowany przez nas opał sprzedawany jest w workach oraz luzem. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami, czego potwierdzeniem są liczne opinie zadowolonych klientów. Podczas spalania ekogroszku wytwarzana jest niewielka ilość popiołu oraz siarki. Dzięki temu ograniczona zostaje konieczność częstego czyszczenia pieca. Ponadto opał ten można uznać za przyjazny środowisku – w porównaniu do innych tradycyjnych rozwiązań.

   Ekogroszek Legnica to produkt zapewniający efektywne ogrzewanie domu podczas sezonu jesienno-zimowego. Generuje doskonałą wartość spalania już przy niewielkiej ilości. Wygodne pakowanie w worki zapewnia indywidualnemu odbiorcy komfortowe użytkowanie.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

   Ekogroszek w Legnicy – cena

   Ekogroszek Legnica można kupić zarówno detalicznie, jak i hurtowo. Z uwagi na to, że jesteśmy producentami tego opału, oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny – bez pośredników.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zadbaj o ciepło w Twoim domu już dziś.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma