669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Ekogroszek Łęczyca – oto najlepszy opał, jaki możesz zamówić w Twojej okolicy. Stanowi połączenie bardzo dobrych parametrów oraz przystępnej ceny. Dzięki zamówieniu przez Internet możesz go mieć u siebie bez wychodzenia z domu. Z jego pomocą wydajnie ogrzejesz swój dom w sezonie jesienno-zimowym. Ekogroszek w Łęczycy spełnia wszystkie normy, co potwierdza jego bezpieczeństwo dla Ciebie, Twoich najbliższych, środowiska, a także pieca. W trakcie spalania produkowana jest niewielka ilość popiołu i siarki. Na korzyść przemawia również optymalna wilgotność i brak spiekalności.

Ekogroszek Łęczyca – sprzedaż opału online

Łęczyca jest znana m.in. z wielu atrakcji turystycznych. Wokół miasta roztaczają się piękne krajobrazy, które zachęcają do wypraw na łono natury. Bez względu jednak na to i tutaj mieszkańcy muszą znaleźć w sezonie grzewczym dobry ekogroszek w Łęczycy.

Sprzedajemy opał online – w workach oraz luzem. Przygotowaliśmy ofertę dla odbiorców detalicznych, a także hurtowych. Bez względu na wybraną formę parametry ekogroszku pozostają bez zmian. W trakcie spalania produkowana jest niewielka ilość siarki, a także popiołu. Ten drugi może posłużyć jako nawóz do użyźniania terenu wokół domu. Oferowany przez nas opał jest bezpieczny i zmniejsza ryzyko awaryjności pieca. To dzięki niskiej wilgotności oraz braku zjawiska spiekania się.

Ekogroszek Łęczyca dzięki swoim parametrom spełnia normy dotyczące bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska. Z jego pomocą efektywnie ogrzejesz mieszkanie. Pozwala na szybkie osiągnięcie optymalnej temperatury. Użytkownicy indywidualni chętnie wybierają pakowanie w worki, które ułatwia magazynowanie ekogroszku i uzupełnianie podajnika.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Łęczycy – cena

Dobry ekogroszek Łęczyca jest opałem łączącym w sobie doskonałe parametry i korzystną cenę. Jako producenci opału prowadzący sprzedaż online jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjną ofertę – w sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Postaw na sprawdzone rozwiązanie.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma