669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Ekogroszek Łęczyca – oto najlepszy opał, jaki możesz zamówić w Twojej okolicy. Stanowi połączenie bardzo dobrych parametrów oraz przystępnej ceny. Dzięki zamówieniu przez Internet możesz go mieć u siebie bez wychodzenia z domu. Z jego pomocą wydajnie ogrzejesz swój dom w sezonie jesienno-zimowym. Ekogroszek w Łęczycy spełnia wszystkie normy, co potwierdza jego bezpieczeństwo dla Ciebie, Twoich najbliższych, środowiska, a także pieca. W trakcie spalania produkowana jest niewielka ilość popiołu i siarki. Na korzyść przemawia również optymalna wilgotność i brak spiekalności.

   Ekogroszek Łęczyca – sprzedaż opału online

   Łęczyca jest znana m.in. z wielu atrakcji turystycznych. Wokół miasta roztaczają się piękne krajobrazy, które zachęcają do wypraw na łono natury. Bez względu jednak na to i tutaj mieszkańcy muszą znaleźć w sezonie grzewczym dobry ekogroszek w Łęczycy.

   Sprzedajemy opał online – w workach oraz luzem. Przygotowaliśmy ofertę dla odbiorców detalicznych, a także hurtowych. Bez względu na wybraną formę parametry ekogroszku pozostają bez zmian. W trakcie spalania produkowana jest niewielka ilość siarki, a także popiołu. Ten drugi może posłużyć jako nawóz do użyźniania terenu wokół domu. Oferowany przez nas opał jest bezpieczny i zmniejsza ryzyko awaryjności pieca. To dzięki niskiej wilgotności oraz braku zjawiska spiekania się.

   Ekogroszek Łęczyca dzięki swoim parametrom spełnia normy dotyczące bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska. Z jego pomocą efektywnie ogrzejesz mieszkanie. Pozwala na szybkie osiągnięcie optymalnej temperatury. Użytkownicy indywidualni chętnie wybierają pakowanie w worki, które ułatwia magazynowanie ekogroszku i uzupełnianie podajnika.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Łęczycy – cena

   Dobry ekogroszek Łęczyca jest opałem łączącym w sobie doskonałe parametry i korzystną cenę. Jako producenci opału prowadzący sprzedaż online jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjną ofertę – w sprzedaży detalicznej i hurtowej.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Postaw na sprawdzone rozwiązanie.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma