669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Dobry ekogroszek Kutno – oferujemy wysokiej jakości opał w Twoim mieście. Łączy on w sobie doskonałe parametry oraz korzystną cenę. Zamówiony przez Internet, z dostawą wprost do domu. To sposób na efektywne ogrzewanie domu w sezonie grzewczym. Ekogroszek w Kutnie pozwala szybko osiągnąć pożądaną temperaturę. Spełnia wszystkie normy, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla Ciebie, Twoich najbliższych i środowiska. Podczas spalania opału produkowana jest niewielka ilość popiołu. Do atmosfery dostaje się natomiast znikoma ilość siarki. Nasz produkt odznacza się również optymalnym poziomem wilgotności i brakiem spiekalności.

   Ekogroszek Kutno – wysokiej jakości opał

   Kutno słynie m.in. ze znanych hodowców róż. Znajduje się tu również wiele zabytków architektury, które warto odwiedzić. Jest to miasto w województwie łódzkim, w centralnej Polsce. Podobnie jak i w innych regionach kraju, również i tutaj mieszkańcy poszukują dobry ekogroszek w Kutnie.

   Nasz opał dostępny jest zarówno w workach, jak i luzem – w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Bez względu na rodzaj dostawy jego właściwości pozostają bez zmian. Podczas spalania wydzielana jest niewielka ilość siarki, a także wytwarzana niewielka ilość popiołu. Ten z kolei może posłużyć jako naturalny nawóz do użyźniania np. trawnika. Nasz ekogroszek jest też bezpieczny dla pieca i zmniejsza ryzyko jego awaryjności – dzięki niewielkiej wilgotności oraz braku zjawiska spiekania się.

   Ekogroszek Kutno spełnia normy, które poświadczają o bezpieczeństwie dla ludzi i środowiska. To sposób na wydajne ogrzewanie domu w sezonie jesienno-zimowym. Pakowanie w worku ułatwia m.in. przechowywanie opału oraz uzupełnianie nim podajnika. To forma najchętniej wybierana przez użytkowników indywidualnych.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Kutnie – cena

   Ekogroszek Kutno to opał łączący w sobie doskonałe właściwości oraz przystępną cenę. Sprzedaż internetowa (detaliczna i hurtowa) bez pośredników pozwala na zaoferowanie korzystnej ceny.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnij sobie ciepło w sezonie jesienno-zimowym.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma