669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Dobry ekogroszek Kutno – oferujemy wysokiej jakości opał w Twoim mieście. Łączy on w sobie doskonałe parametry oraz korzystną cenę. Zamówiony przez Internet, z dostawą wprost do domu. To sposób na efektywne ogrzewanie domu w sezonie grzewczym. Ekogroszek w Kutnie pozwala szybko osiągnąć pożądaną temperaturę. Spełnia wszystkie normy, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla Ciebie, Twoich najbliższych i środowiska. Podczas spalania opału produkowana jest niewielka ilość popiołu. Do atmosfery dostaje się natomiast znikoma ilość siarki. Nasz produkt odznacza się również optymalnym poziomem wilgotności i brakiem spiekalności.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

22 398 88 36

Ekogroszek Kutno – wysokiej jakości opał

Kutno słynie m.in. ze znanych hodowców róż. Znajduje się tu również wiele zabytków architektury, które warto odwiedzić. Jest to miasto w województwie łódzkim, w centralnej Polsce. Podobnie jak i w innych regionach kraju, również i tutaj mieszkańcy poszukują dobry ekogroszek w Kutnie.

Nasz opał dostępny jest zarówno w workach, jak i luzem – w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Bez względu na rodzaj dostawy jego właściwości pozostają bez zmian. Podczas spalania wydzielana jest niewielka ilość siarki, a także wytwarzana niewielka ilość popiołu. Ten z kolei może posłużyć jako naturalny nawóz do użyźniania np. trawnika. Nasz ekogroszek jest też bezpieczny dla pieca i zmniejsza ryzyko jego awaryjności – dzięki niewielkiej wilgotności oraz braku zjawiska spiekania się.

Ekogroszek Kutno spełnia normy, które poświadczają o bezpieczeństwie dla ludzi i środowiska. To sposób na wydajne ogrzewanie domu w sezonie jesienno-zimowym. Pakowanie w worku ułatwia m.in. przechowywanie opału oraz uzupełnianie nim podajnika. To forma najchętniej wybierana przez użytkowników indywidualnych.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Kutnie – cena

Ekogroszek Kutno to opał łączący w sobie doskonałe właściwości oraz przystępną cenę. Sprzedaż internetowa (detaliczna i hurtowa) bez pośredników pozwala na zaoferowanie korzystnej ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnij sobie ciepło w sezonie jesienno-zimowym.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma